Sukces dziennikarzy sportowych. Przeszli samych siebie, żeby wstawić do newsa laski w bikini

Fot. 123rf.com / Sport.pl
Serwis Sport.pl zawsze budzi szacunek, jeśli chodzi o determinację, z jaką jego dziennikarze zamiast o sporcie, wrzucają zdjęcia atrakcyjnych, młodych kobietach. Najczęściej w bikini.

Sport.pl napisał tekst o sparringowym meczu Legii z Viitorulem (Viitorul to taki rumuński klub, a nie lek na wypadanie włosów) i dobrej postawie nowego nabytku warszawskiej drużyny Jose Kante. Ale to najwidoczniej zbyt mało ciekawe, żeby nakłonić ludzi do kliknięcia w artykuł, więc dziennikarze sportowi postawili jedno ważne pytanie: Czy na trybunach piłkarza będzie wspierać jego siostra modelka?

Biorąc pod uwagę, że Beatriz Kante mieszka w Hiszpanii i pracuje w RPA - tak, na bank będzie zapieprzać do Warszawy na mecz z Miedzią Legnica. Ale przecież nie chodzi o to, żeby odpowiadać na pytanie, tylko żeby było na czym, he he, oko zawiesić.

Samo przejście z artykułu o piłkarzu do artykułu o modelce, która akurat jest z piłkarzem spokrewniona też jest fantastyczne:

"Okazuje się, że nie tylko on jest świetny w tym co robi, ale również jego siostra. Seksowna Beatriz Kante jest modelką i nie boi się odważnych zdjęć w bieliźnie. "

A dalej już 4 zdjęcia z Instagrama i podsumowanie:

"Może dzięki nowemu klubowi Jose Kante, jego siostra zacznie robić karierę na naszym polskim rynku? Jedno jest pewne, dzięki swojej egzotycznej urodzie zainteresowanie jej osobą byłoby ogromne."

A potem do pokoju dziennikarza weszła mama i zapytała, co jej 14-letni syn robi tak ciągle przed kompem.
To jest ASZdziennik, ale serio, ile można?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...