Dramat autora paska TVP Info o Wałęsie. Napisałby więcej, ale gonią go niewidzialne jednorożce

Autor paska TVP Info odleciał.
Autor paska TVP Info odleciał. Fot. 123rf.com / TVP Info
TVP Info zaprzecza, że autor paska o uzbrojonym Lechu Wałęsie przejmującym władzę w Polsce był pod wpływem niedozwolonych substancji. Oraz informuje, że sam zainteresowany nie może w tej chwili skomentować sytuacji, bo ucieka przed niewidzialnymi jednorożcami.

TVP Info skomentowało wczorajszy protest pod sądem najwyższym w taki sposób, jakiego mogliśmy się spodziewać po TVP Info. Tylko bardziej.
Odnieśli się tutaj do wpisu Lecha Wałęsy, który ten już usunął.

- Jeśli podniosą łapę na Sąd Najwyższy to jadę do Warszawy 4 lipca, by głównego sprawcę odsunąć od możliwości zniszczenia podstawowego strażnika demokracji jakim jest Sąd Najwyższy" - napisał były prezydent. - Będę chciał zrobić to pokojowo, ale jeśli ktokolwiek w tym policja stanie mi na przeszkodzie, będę walczył i bronił się. Przypominam, że mam broń i pozwolenie do obrony osobistej. Policja nie może wykonywać rozkazów w obronie łamiących konstytucji.

ASZdziennik zapytał paskowego TVP Info dlaczego mało rozważne słowa Wałęsy powiększył do ogłoszenia Spisku Prochowego, ale powiedział tylko "ćśśś, bo usłyszą nas ludzie-grzyby" i schował głowę pod kocem.
To jest ASZdziennik, ale w TVP Info chyba naprawdę coś biorą.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...