Oto Mister Mundialu 2018. Wzięliśmy czterech gości i opisaliśmy ich jakby chodziło o Miss Mundialu

Kandydaci na Mistera Mundialu 2018.
Kandydaci na Mistera Mundialu 2018. Fot. 123rf.com
Mundial to nie tylko piłkarskie emocje, ale też piękni mężczyźni. Ważne rozgrywki przyciągają seksownych kibiców. Przyjrzyjmy się urodziwym panom z Francji, Danii i Polski, którzy naszym zdaniem mają szansę na tytuł Mistera Mundialu 2018.


Francuzi mogą liczyć na wsparcie Francois Jouet, który eksponuje tors gladiatora za każdym razem, gdy jego drużyna zdobędzie bramkę. Jouet to prawdziwy kibic - można było zauważyć go na trybunach już podczas Euro 2016. Kto wie, może to właśnie dzięki jego gorącemu dopingowi Francja dotarła aż do finału?
Drużynę Danii dzielnie wspiera seksowny Søren Ting. Jasnowłosy przystojniak ma 23 lata. Lubi podróże, taniec i spacery w rozchełstanej koszuli wzdłuż fiordów. Może nie jest tak umięśniony jak Francois, ale imponuje gibkością ciała oraz wzrostem - Søren mierzy ponad 190 cm. Marzy mu się kariera piosenkarza.
Nie mniejszą uwagę przyciąga William Hunk. Anglik został wielokrotnie uchwycony przez aparaty fotoreporterów. I nic dziwnego! Wystarczy spojrzeć na jego piękny, biały uśmiech i płaski brzuch, którego nie wstydzi się eksponować. Odważniejsze zdjęcia Hunka można znaleźć na jego Instagramie.
Naszym faworytem jest jednak Polak, Andrzej Byczek. Co tu dużo mówić. Pochodzący z Wrocławia 26-latek to po prostu kawał fantastycznego ciacha! Odważnie eksponuje dużą klatkę piersiową, a przy okazji może pochwalić się wypukłymi pośladkami.
To jest ASZdziennik, ale my tylko wzięliśmy zdania o miss mundialu z polskich portali i przypisaliśmy je do facetów ze stocka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...