Polska jeszcze może wyjść z grupy! Wystarczy, że stanie się JEDNA z tych 5 rzeczy [SCENARIUSZE]

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta / ASZdziennik
Porażki z Senegalem i Kolumbią pozbawiły nadziei miliony kibiców. Tymczasem nie wszystko jeszcze stracone. Oto pięć scenariuszy, po których Polska mogłaby wrócić do gry w mundialu.


1. Nuklearna zagłada
Scenariusz jest prosty. W wyniku ataku nuklearnego dochodzi do unicestwienia Kolumbii, Senegalu i Japonii, FIFA musi więc przyznać Polsce trzy walkowery. Jeśli atomowa pożoga pochłonie też Anglię lub Belgię, miejsce w ćwierćfinale mamy zapewnione.

2. Inwazja obcych
Obcy dokonują inwazji i porywają naszych grupowych rywali na eksperymenty. Chcą całą naszą grupę, ale spotykają Sławomira Peszkę. Japończycy nie wracają na mecz z Polską. Wychodzimy z trzema punktami.

3. Bóg decyduje o końcu świata
Ten dzień musiał nadejść i jest to teraz. Dzień Sądu przypada właśnie dziś. Jako że Pan wzywa do siebie narody alfabetycznie, pierwsze powołuje do siebie Kolumbię i Japonię. Polska i Senegal wychodzą z dwóch pierwszych miejsc.


4. Interwencja Cthulhu
Przedwieczny budzi się akurat na mundial i dowiaduje się, że naród wyznający najbliższy mu wariant mrocznej religii ma zero punktów. Pochłania więc naszych grupowych rywali.

5. Cofamy czas, nasi kluczowi gracze grają regularnie w klubach, naród nie wylicza Lewemu reklam, Kamil Glik nie robi przewrotki, mamy bezbłędne przygotowania i po dobrym meczu wygrywamy z Senegalem jak 8. drużyna z rankingu FIFA, którą jesteśmy.

A potem się budzimy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...