Wyczyn "Faktu". Jego okładka po meczu z Kolumbią jest gorsza od wyniku meczu z Kolumbią

Fot. "Fakt"
Sądziliśmy, że wynik meczu z Kolumbią to najsmutniejsze, co mogło spotkać polską reprezentację na mundialu w Rosji. I wtedy zobaczyliśmy "Fakt": z okładką, która jest jeszcze gorsza od przegranej 3:0 i pożegnania kadry z mundialem. Wstyd, żenada i kompromitacja - napisał tabloid na pierwszej stronie i dodał jeszcze gorsze zdjęcie.


Gazeta zamieściła na pierwszej stronie grafikę swojej okładki z tekstem "Jesteśmy z was dumni!" zmielonej przez niszczarkę do papieru. "Wstyd! Żenada! Kompromitacja! Cieniasy! - dodał "Fakt" w podpisie.
Kibice są zgodni, że okładka "Faktu" po meczu z Kolumbią jest jeszcze gorsza od wyniku meczu z Kolumbią i jeszcze smutniejsza od łez Grosickiego.

Nikt bowiem nie oczekiwał, że po 2:1 z Senegalem i 3:0 z Kolumbią media będą nosić Nawałkę na rękach. Nadal najtrafniejszym komentarzem występu Polaków jest "mundial w 4K" Jacka Laskowskiego.

Można było jednak mieć nadzieję, że tym razem "dumni po zwycięstwie, wierni po porażce" nie okaże się tylko hasłem na szalikach.

"Fakt" przepuścił je jednak przez niszczarkę, a ze skrawków papieru ułożył inne, nowe, lepiej przystające do idei kibicowskiej dziennika.

Kibic po zwycięstwie, sezonowiec po porażce.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...