Sensacja w TVN24. Ktoś potraktował kobiety jak równe mężczyznom

Źródło: TVN24
To miała być zwykła niedziela w polskich mediach. Panowie mieli podyskutować o polityce, a panie bić mięso na kotlety. Co jednak poszło nie tak.

– W "Loży polityków" w TVN24, w której dyskutuje sześcioro polityków, pojawiło się tyle samo kobiet, co mężczyzn – dowiaduje się ASZdziennik.

Informację, choć brzmi nieprawdopodobnie, udało się nam potwierdzić w kilku źródłach. Rzeczywiście w programie Grzegorza Kajdanowicza wystąpiły jednocześnie Kamila Gasiuk-Piechowicz, Barbara Nowacka i Agnieszka Ścigaj. Ale to nie wszystko.

Dotąd tak wiele kobiet w jednym kadrze oznaczało, że oglądamy "Babilon", w którym same kobiety pod czujnym okiem męskiego moderatora próbują bawić się w "Kawę na ławę". Tym razem było jednak inaczej.

Kobiety nie dość, że zostały tak licznie zaproszone, to jeszcze nikt nie całował je w rączki ani nie puszczał oka, gdy dyskusja zahaczyła o mundial.

Świadkowie mówią, że oglądali przez to zaskakująco normalny program, jakbyśmy rzeczywiście żyli w 2018 roku.

Nie jest jeszcze wiadomo, czy "Loża polityków" potraktowała kobiety poważnie celowo czy tylko z powodu urlopów mądrzejszych mężczyzn. To okaże się już za tydzień.

Osobom zdezorientowanym dzisiejszym programem pozostaje więc na razie tylko oglądanie TVP Info.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...