Skandal pod warszawskim liceum. Małoletni wandale zdewastowali wystawę "Epatowanie Martwymi Płodami"

Młodociani wandale zasłonili wystawę.
Młodociani wandale zasłonili wystawę. Fot. Facebook.com/PlacWilsona / Facebook.com/samorzaduczniowskiKopernika
Młodzież zdaje się zupełnie nie szanować sztuki. Kiedy pod warszawskim LO Witkacego zatrzymała się objazdowa wystawa "Epatowanie Martwymi Płodami", grupa uczniów zasłoniła ją folią aluminiową.

Młodzież z liceum Witkacego bierze sprawy we własne ręce: oto ich odpowiedź na obrzydliwą akcję epatowania obscenicznymi zdjęciami w przestrzeni publicznej! Brawo! Jednak Świat nie jest taki zły!

Opublikowany przez Plac Wilsona 21 czerwca 2018
To nie pierwszy taki wybryk młodzieży. W środę ciężarówka Fundacji Pro - Prawo do życia prezentująca naturalistyczną sztukę zaangażowaną została zaparkowana pod liceum im. Kopernika. Tamtejsi uczniowie zakleili ją wielkim napisem "Szkoła jest apolityczna".

Art. 51. § 1. Kodeksu Wykroczeń "Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny,...

Opublikowany przez Samorząd Uczniowski Kopernika 20 czerwca 2018

- Grafiki umieszczone na wozie są jawnym atakiem na naszych uczniów, jak i ich moralność. Nie możemy stać bezczynnie w momencie, gdy ktoś stara nam się odebrać nasze poczucie bezpieczeństwa, grając na naszych uczuciach, zmuszając do oglądania grafik pełnych przemocy i manipulacji - mieli czelność oświadczyć wandale.

Wystawa z powodu braku otwartości licealistów na makabryczną propagandę została zamknięta do odwołania.
To jest ASZdziennik, ale warszawscy licealiści naprawdę zasłonili anty-aborcyjną propagandę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...