Nadzieja w szpitalu po meczu z Senegalem. Miała umrzeć ostatnia, ale jest w stanie krytycznym

Fot. 123rf.com
Do szpitala św. Cyryla w Moskwie z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła nadzieja Polaków na wyjście z grupy podczas piłkarskich mistrzostw świata w Rosji - podała agencja Nowosti. Lekarze twierdzą, że miała umrzeć ostania, ale gra Polaków z Senegalem sprawiła, że jest w stanie krytycznym.


Do wypadku z udziałem nadziei doszło w Moskwie na stadionie Spartak Arena. Po pierwszym golu dla Senegalu ofiara z ledwo wyczuwalnym tętnem była reanimowana jeszcze przez 90 minut. Dopiero końcowy gwizdek arbitra i przegrana Polski 2:1 sprawiły, że trafiła ostry dyżur i leży pod respiratorem.

– Bohaterskie media z Polski do ostatniej chwili pompowały jej balonik ratunkowy, ale nadziei nie pomogła nawet akcja Krychowiaka z 86 minuty – ocenia czuwający nad nadzieją doktor Wasilij Petrenko. – Robimy co w naszej mocy, ale wygląda na to, że w tej sytuacji nawet doping Russela Crowe'a i armia Gmocha mogą tu nie pomóc.

Nadzieja nie reaguje na bodźce w postaci podanych dożylnie przyśpiewek, że nic się nie stało, ale medycy twierdzą, że próbuje walczyć o życie. O jej stanie lekarze poinformują w niedzielny wieczór po spotkaniu Polski z Kolumbią.

Choć specjaliści z Rosji nie chcą dawać nadziei zbyt wiele nadziei, to apelują do Polaków, którzy w żałobwie zwiesili już szaliki do połowy szyi, by wstrzymali się z wołaniem księdza.

Adam Nawałka prosi już bowiem szamana reprezentacji Senegalu, by zdradził, jak postawić ją na nogi.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie