Mistrzowski zabieg operatora. Pozwolił klientom wykorzystywać innych ludzi, jakby byli operatorem

Nowość w Mobile Vikings - wykorzystywanie ludzi, jakby było się operatorem.
Nowość w Mobile Vikings - wykorzystywanie ludzi, jakby było się operatorem. Fot. 123rf.com
Czujecie się wykorzystywani przez swojego operatora komórkowego? Uważacie, że ma nad wami za dużą władzę i sami chcielibyście nad kimś taką mieć? Jeśli tak, oferta Mobile Vikings jest dla was.


– Nowość w Mobile Vikings. Jako pierwszy operator w kraju podzielił się władzą z klientami, którzy od dziś mogą mamić znajomych promocjami, jakby sami byli operatorem – dowiaduje się ASZdziennik.

Wszystko dzięki promocji #ZaDarmo. Użytkownik będzie mógł rozmawiać i korzystać z internetu za darmo, jeśli postąpi jak sieć telefoniczna i wciągnie do promocji pięć osób. Ale zyska tylko on.

Co więcej, nabywa on prawa, aby wobec swoich zwerbowanych do Mobile Vikings znajomych zachowywać się jak operator. Może zacząć wysyłać im smsy z numerem, pod którym sprawdzą stan konta oraz "Witamy w..." za każdym razem, gdy wyjadą zagranicę. Albo chociaż gdy zmienią dzielnicę. Będzie to wymagać sporo zaangażowania i wielu smsów, ale te przecież ma za darmo.

– Zmieniłam sieć na Mobile Vikings za namową mojego kolegi Łukasza – opowiada 24-letnia Karolina. – Sieć jest bez zarzutów, ale Łukasz zaczął się dziwnie zachowywać. Wydzwania do mnie kilka razy dziennie z ofertą abonamentu na 24 miesiące i propozycjami telefonów za złotówkę.

– Mnie też zwerbował Łukasz – mówi Tomek. – Ostatnio dał mi do podpisania kartkę z życzeniami urodzinowymi dla wspólnej znajomej. Okazało się, że była tam też klauzula małym drukiem, według której zgadzam się na włączenie Grania na Czekanie za 12,99 zł miesięcznie.


Co ciekawe, ofiarą nowego podejścia stało się też samo Mobile Vikings.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, właśnie podpisało umowę z tysiącami swoich abonentów.

Którym od teraz musi płacić.
To jest ASZdziennik dla Mobile Vikings.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...