The Rock bohaterem zdjęcia roku. Nikt nie wie co lepsze: scena z rodziną czy polska książka, którą ma na stole

Fot. instagram.com/dwiesiostry/
The Rock jest super, książki też są ekstra – wynika z przekonań ASZdziennika. Na tym kończymy nasz komentarz bo resztę dopowie nowe zdjęcie The Rocka z Instagrama. Nie umiemy powiedzieć, co jest na nim lepsze: przykładna i opiekuńcza rodzina, jaką Dwayne Johnson tworzy ze swoją partnerką i córeczką, czy bohaterka drugiego planu: książka "Mapy" Aleksandry i Daniela Mizielińskich.

Na ślad "Map" w domu The Rocka trafiło wydawnictwo Dwie Siostry podczas rutynowego scrollowania Instagrama. Nie było łatwo, bo książkę Mizielińskich niemal w całości przesłoniła kumulacja rodzinnej czułości i wzajemnej opieki: tej, z jaką The Rock podaje jedzenie swojej partnerce Lauren Hashian z tą, z jaką Lauren Hashian podaje jedzenie ich córeczce.
Na zdjęciu The Rocka wyraźnie widać troskę, miłość, wrażliwość oraz wielką mądrość. Fani Dwayne'a i książek z wydawnictwa Dwie Siostry są zgodni: to zasługa zarówno The Rocka, Lauren, ich córeczki, jak i autorów książki "Mapy".

The Rock udowodnił, że "Mapy" i The Rock są jeszcze fajniejsi niż do tej pory myśleliśmy, ale to nie koniec dobrych wieści z Hollywood.

Dobrze poinformowane źródła twierdzą, że producenci i scenarzyści z fabryki snów czytają i oglądają książkę Mizielińskich od deski do deski.

Czekamy już tylko na potwierdzenie, który kontynent zagra The Rock w nadchodzącej ekranizacji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...