Cud na Twitterze. Po wpisie reprezentacji Niemiec nawet Polacy będą im kibicować

Fot. 123rf.com
Reprezentacja Niemiec potwierdziła, że hasło "Łączy nas piłka" to nie tylko puste słowa. Podopieczni Joachima Löwa na swoim oficjalnym Twitterze pozdrowili po polsku ekipę Adama Nawałki i napisali, że liczą spotkanie w play-offach. Dla polskich kibiców oznacza to jedno. Muszą kibicować Die deutsche Fußballnationalmannschaft der Männer.


– Cześć PZPN! Jesteśmy gotowi na MŚ w Rosji. Kto wie, może przyjdzie się nam ponownie zmierzyć w fazie play off – czytamy we wpisie, po którym polscy kibice będą trzymać kciuki za formę Mario Gómeza.
Miłe sąsiedzkie gesty na tym się jednak nie skończyły. Gdy kibice z Polski potwierdzili, że naprawdę łączy nas piłka i odpowiedzieli sąsiadom "Viel Glück für Sie! Mögen wir uns im großen Finale treffen!", drużyna Niemiec znowu weszła na Twittera i przypomniała, że oprócz piłki łączy nas także Robert Lewandowski.
Dla wszystkich, którzy weszli już na Allegro po szalik "Die Mannschaft", jest jeszcze jedna dobra wiadomość.

W rozmowach na linii Löw-Nawałka uzgodniono, że w razie obiecanych play-offów można przestać trzymać kciuku za formę reprezentacji Niemiec na co najmniej 90 minut.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...