Miły gest Men's Health. Przypomniał kobietom, że w czasie mundialu są od podawania piwa [CYTATY]

Fot.menshealth.pl
Gdyby nie mądrzy mężczyźni z "Men's Health", polskie kibicki siedziałyby cały mundial przed telewizorem. Na szczęście już im to nie grozi. Męska redakcja męskiego magazynu dla mężczyzn jednym męskim tekstem o męskiej piłce nożnej po męsku przypomniała kobietom, że nie znają się na futbolu i w czasie meczów są od podawania piwa.

Z okazji mundialu "Men's Health" zorganizował wspominki z poprzednich turniejów i wrócił do swojego starego, dobrego seksizmu. Tekstem z 2016 roku przypomniał panom, jak zrobić ze swojej partnerki fankę piłki nożnej. Na stronie głównej, w dziale "SEKS".
Oto 5 cytatów z poradnika, który przypomina Polkom, gdzie jest ich miejsce w czasie mistrzostw świata w Rosji. I że na futbolu znają się jak na prowadzeniu auta czy wnoszeniu lodówki na czwarte piętro.

1. "Kiedy fani Beckhama golili głowy na irokeza, fanki w ten sposób przycinały włosy łonowe. Tak kobiety czują ducha piłki."

Kiedy redakcja "Men's Health" ma bardzo niskie ego, "Men's Health" publikuje tekst o tym, że kobiety nie wiedzą, co to jest spalony. Tak "Men's Health" próbuje swoją męskość.

2. "Wyobraź sobie, kochanie, że bramkarz to telewizor, otwieracz do piwa jest piłką, a ja atakującym zawodnikiem z twojej drużyny. Stań za mną i próbuj rzucić otwieracz do piwa. Jeżeli w chwili rzutu jestem najbliżej telewizora z całej paczki, to jest właśnie spalony. (...) Jeżeli to już jasne, podaj ten cholerny otwieracz."

Wyobraź sobie, "Men's Health", że twoje rzeczy w mieszkaniu to piłka, a drzwi na klatkę schodową to bramka. Jeżeli właśnie wyjmujesz ją z siatki, to znaczy, że ja strzeliłam gola, a ty znalazłeś się za drzwiami. I tam jest właśnie twoje miejsce.

3. "Na szczęście, dla niektórych kobiet piłka nożna ma równie duże znaczenie, jak dla nas".

- powiedział po męsku "Men's Health" i pokazał na zdjęciu, do czego piłka służy kobietom.
4. "Atak podeszwą wydaje się mniej groźny od zwyczajnego kopniaka, ale w spodniej części butów piłkarze mają korki, żeby nie ślizgać się po trawie. To tak, jakbyś Ty starała się delikatnie nadepnąć plażowicza butem na szpilkach."


To tak, jakby "Men's Health" starał się delikatnie ukryć obfitego wąsa kręcącego się pod swoim obleśnym, januszowym uśmiechem.

5. "Jeżeli Twoją partnerkę zaczyna naprawdę wciągać piłka, możesz jej zdradzić największą tajemnicę kibica – większość facetów tylko udaje znajomość wszystkich przepisów futbolu".

- zdradził "Men's Health". Po czym dodał: "Tu chodzi o emocje, a od emocji to ona jest ekspertką." Resztę tekstu chyba gdzieś wcięło, bo redakcja zapomniała dodać, że nie tylko od emocji.

Bo piwo w czasie meczu taka kobieta również podaje.

Jak się jej rozkaże.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...