Szok w internecie. Coś ogłaszane jako za darmo naprawdę okazało się za darmo

Szokująca oferta Viking Moblie.
Szokująca oferta Viking Moblie. 123rf.com
Niespotykane dotąd zjawisko pojawiło się w sieci. Jak dowiedział się ASZdziennik, na stronie Mobile Vikings pojawiła się mityczna oferta, za którą nie trzeba płacić ani złotówki.


Eksperci od praw konsumenta w internecie zbadali doniesienia o ofercie #ZaDarmo, w której otrzymuje się 15 GB internetu, nielimitowane rozmowy i auto doładowanie i z zaskoczeniem przyznali, że nie ma w niej żadnych kruczków ani ukrytych kosztów.

Dokładnie sprawdzili ofertę pod kątem samoczynnie przedłużających się okresów próbnych i pobierających z konta $49,95 akurat w dniu, kiedy sobie przypomniałeś, że miałeś zrezygnować oraz czeków, które pomogą nigeryjskiemu księciu stanąć na nogi.

Ale niczego takiego nie wykryli.

– Nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim – mówi Agata Balcerzak ze Stowarzyszenia ds. Tropienia Darmowych Ofert – Naprawdę wystarczy namówić pięciu znajomych na dołączenie do Mobile Vikings i rozmawia się i korzysta z internetu zupełnie za darmo!

W jeszcze większym szoku są klienci.

– Jak to? – dziwi się Wiktoria z Warszawy. – Od dwóch godzin szukam dopisku małym drukiem o ograniczeniu oferty tylko do znajomych poznanych najpóźniej w trzeciej klasie podstawówki, ale nie mogę go znaleźć.

– Nadal nie wiem, pod jaki numer muszę wysłać darmowego smsa, żeby uruchomić usługę, w ramach której codziennie przez 24 miesiące ktoś przychodzi i bije mnie po twarzy martwym jesiotrem – zastanawia się Andrzej z Krakowa.

Ale wkrótce się nauczą, że w Mobile Vikings naprawdę jest #ZaDarmo.

No, oprócz tych paru osób, które wolą być policzkowane rybami.

To jest ASZdziennik dla Mobile Vikings.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...