Sukces młodego lekarza z Tychów. Wynalazł skuteczną szczepionkę na antyszczepionkowców

Fot. 123rf.com / Dawid Ciemięga / Facebook
Zdawało się, że medycyna w starciu z antyszczepionkowcami próbowała już wszystkiego: argumentów naukowych, akcji społecznych i przykładu miliardów przypadków, kiedy szczepienie przeciw odrze NIE spowodowało autyzmu. Nic jednak nie działało. A święty Graal medycyny znaleziono w Polsce.

– Młody lekarz Dawid Ciemięga wynalazł szczepionkę na antyszczepionkowców. Szczepionka będzie podawana w formie pozwów – dowiaduje się ASZdziennik.

Rewolucyjny specyfik to efekt wielotygodniowych badań dra Ciemięgi, który z pomocą Śląskiej Izby Lekarskiej czy Głównego Inspektoratu Sanitarnego, mozolnie ustalał personalia i stopień zaawansowania zespołu hejtersko-antyszepionkowego wśród internautów. Poniższy post dowodzi, że badania zakończyły się sukcesem.
Z informacji od samego dr Ciemięgi wynika, że szczepionka znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym przypadku: od zwykłej zniesławiającej lekarzy matki, która kosztem całej szkoły nie zamierza szczepić swojego dziecka po guru antyszczepionkowego ruchu, pana Jerzego Ziębę.

Pierwsze testy szczepionki na szerszej populacji przeprowadzi teraz prokuratura rejonowa w Tychach, a od ich powodzenia zależy sporo.

Na przykład to, czy będziemy mieli w Polsce epidemię odry w 2023 roku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...