Samuel Pereira zaczyna bojkot TVP. Jednym zdaniem przekonał eksperta, by nie przychodził do TVP Info

Fot. Małgorzata Gendłek / Kuba Atys / Agencja Gazeta
Do bojkotu telewizji pulicznej nawołuje w internecie Samuel Pereira, redaktor naczelny portalu TVP.info – dowiaduje się ASZdziennik. Pierwszy w TVP hejter Jacka Kurskiego może pochwalić się już nie lada sukcesem. Jedym wpisem namówił Zbigniewa Bońka, by do studia TVP Info nie przychodził przez cały rok.

Agresywną i partyzancką kampanię wymierzoną w publicystykę i redakcję sportową TVP niepokorny gwiazdor mediów publicznych zaczął na swoim Twitterze. Wytknął Zbigniewowi Bońkowi, że reklamuje piwo Tyskie.
Charyzma Samuela Pereiry sprawiła, że zachęta do bojkotu mediów publicznych nie pozostała bez odpowiedzi. Jako pierwszy z wizyt w studiu TVP Info zrezygnował sam Zbigniew Boniek.

– Małe piwo lub lampka wina do kolacji to lek na długowieczność – odparł Pereirze prezes PZPN. – W związku z tym jako pokuta nie pojdę do TVP Info przez okres jednego roku, ukłony.
Do redakcji TVP.info dotarły już kwiaty i drobne upomninki od przedstawicieli posłów opozycji. Twierdzą, że jednym wpisem Pereira dokonał tego, do czego oni nawoływali przez długie lata.

– Tej siły już nie powstrzymacie – mówi Samuel Pereira w rozmowie z ASZdziennikiem. – TVP zależy na oglądalności, więc uderzę ją tam, gdzie boli najbardziej: w atrakcyjną ofertę programową i ekspertów, dzięki którym w studiu może toczyć się dyskusja.
To jest ASZdziennik. Samuel Pereira naprawdę musi nienawidzić swojej pracy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...