Transfer roku w Biedronce. Oddali Lewego i wszystkich piłkarzy reprezentacji za darmo

Koniec niepewności w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego, Piotra Zielińskiego i pozostałych graczy reprezentacji Polski. Wszyscy właśnie znaleźli nowych właścicieli.

– Sensacja transferowa w Biedronce. Czołowych 20 piłkarzy reprezentacji Polski zmieniło właśnie kluby, a ich karty są już w rękach nowych właścicieli – dowiaduje się ASZdziennik.

Jak wynika z naszych informacji, transferowe trzęsienie ziemi było tym bardziej zaskakujące, że nie poprzedziły go miesiące negocjacji, przecieków w mediach i plotek od samych zawodników.

– Przyszła taka fajna pani z dzieckiem, zrobiła zakupy za czterdzieści parę złotych i dostała Milika za darmo. Nawet pamiętam, że się ucieszyli, bo mieli już Teodorczyka – wspomina kasjerka z koszalińskiej Biedronki, gdzie właścicieli zmienili snajperzy Napoli i Anderlechtu.

Choć nasze źródła twierdzą, że w kolejce ustawili się nie tylko Polacy, ale i prezesi największych klubów Europy, zagraniczni goście musieli obejść się smakiem. Arek Milik trafił bowiem z Napoli do 11-letniego Mariusza ze Zgierza, a Piotr Zieliński do 10-letniej Martyny z Nowej Soli, a Grzegorz Krychowiak z PSG do kolekcji 34-letniego Marcina z Niecieczy.

Największą sensacją jest jednak nowy klub Roberta Lewandowskiego. Nasz najlepszy napastnik przeszedł bowiem w ręce 4-letniej Róży z Krakowa, która nie wie jeszcze, kim jest snajper Bayernu, ale podoba jej się, jak błyszczy się karta, więc ją sobie zachowała.


I za nic nie chce się zgodzić na 100 mln euro od jakiegoś Realu Madryt.

To jest ASZdziennik dla akcji "Dumni z naszych" sieci Biedronka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...