Dramat mieszkanki Puław. Chciała być tylko dobrą sąsiadką, została gwiazdą internetu

Fot. 123rf.com
Są ludzie, dla których sąsiedzka uprzejmość nie konczy się na "dzień dobry" w windzie. Pani Iwona z Puław wyjrzała w czasie deszczu przez okno i zauważyła, że samochód zaparkowany na osiedlu ma otwarty szyberdach. Mogła po prostu ucieszyć się z nieszczęścia sąsiada, lecz zamiast tego postanowiła pomóc. I przez swoją empatię została gwiazdą internetu.

Do eskalacji dobrego sąsiedztwa doszło na osiedlu mieszkaniowym w Puławach. Była ulewa, a jeden z mieszkańców nie zamknął szyberdachu w swoim aucie, co wiosną w klimacie umiarkowanym jest pomysłem dość ryzykownym. Tapicerzy z całych Puław już zacierali ręce na myśl o intratnym zleceniu, lecz do akcji wkroczyła pani Iwona.
– Drogi właścicielu samochodu widocznym na zdjęciu, chyba zapomniałeś zamknąć szyber dziury – napisała pani Iwona na Facebooku. – Z racji iż mega leje, wstawiam zdjęcie może ktoś się obudzi.

Na tym historia mogłaby się skończyć, lecz pani Iwona gwiazdą internetu została dzięki fotce numer dwa. Widać na niej, jak jedną parasolką chroni auto swojego sąsiada przed zalaniem, oddala widmo interwencji tapicera i jednocześnie obala mit, jakoby na osiedlach panowała zimna znieczulica.
Jak ustalił ASZdziennik, na wysokie standardy uprzejmości z Puław z entuzjazmem zareagowały środowiska sąsiedzkie z całego kraju.

Mieszkańcy osiedli z ponad 900 miast chcą namówić panią Iwonę na przeprowadzkę oferując pożyczanie szklanek cukru, odbieranie paczek kuriera i szanowanie ciszy nocnej, żeby tylko mieć taką sąsiadkę.

To jest ASZdziennik. Pani Iwona nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...