Komplikacje podczas operacji Jarosława Kaczyńskiego. Lekarze musieli też usunąć poglądy z XIX wieku

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta / ASZdziennik
To miał być zwykły zabieg rekonstrukcji kolana. Sytuacja zmusiła jednak lekarzy do znacznie poważniejszego zabiegu.

– Podczas operacji kolana Jarosława Kaczyńskiego doszło do komplikacji. Chirurdzy musieli w trybie pilnym usunąć pacjentowi poglądy rodem z XIX wieku – dowiaduje się ASZdziennik.

Z naszych informacji wynika, że zabieg nie był planowany. Tuż przed operacją kolana pacjent zaczął się jednak dziwnie zachowywać.

– Był zdziwiony, że leczenie nie będzie polegać na modlitwach i upuszczaniu krwi, w ramach znieczulenia zażądał morfiny i wyraził zdziwienie w sprawie obecności kobiet na sali – opowiada nasze źródło.

Badanie tomografem potwierdziło najgorsze przypuszczenia: u pacjenta zdiagnozowano rozległy zespół poglądów z XIX wieku.

– To było już bardzo zaawansowane stadium obejmujące poglądy na państwo, życie społeczne, rodzinne, a nawet tak nieaktualne sprawy, jak program uwłaszczenia chłopów. Dlatego nie mieliśmy wyboru – słyszymy w szpitalu.

Jak się dowiadujemy operacja w pełni się udała. Choć rehabilitacja zajmie jeszcze kilka miesięcy, pacjent ma już za sobą pierwsze 24 godziny jako zwykły chadecki polityk z XXI wieku.

Podobno nawet mówi "dziękuję".

To jest ASZdziennik, ale naprawdę życzymy Jarosławowi Kaczyńskiemu zdrowia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...