10 dowodów, że polskie portale są gorsze niż wścibska baba z poduszką na parapecie [CYTATY]

Fot. 123rf.com
Czuwa od samego rana, bo ta Lewandowska znowu bez męża po osiedlu się prowadza. Nie śpi nocami, bo Rozenek jeszcze do domu nie wróciła, a to już przecież ciemna noc. Nie może się doliczyć, skąd ta Chodakowska ma pieniądze na te torebki, bo chyba nie z tych wygibasów? Wścibska baba przy oknie z poduszką? Nie, portaloza w internecie.

Oto dziesięć niepodważalnych cytatów/dowodów, że internet to osiedle mieszkaniowe, a portale to wścibska baba z poduszką na parapecie. A nawet gorzej. Bo mimo wszystko z większym zasięgiem.

Wszystkie znaleźliśmy w 10 minut.

1. WP Kobieta nie chce się wtrącać, no ale Rozenkówna to wstydu nie ma, że się obkupuje za takie pieniądze!

“Nie wiemy, jak sprawa wygląda z postanowieniami noworocznymi Małgosi, ale dzień w maju jest długi i piękny, a na finanse celebrytka raczej narzekać nie musi. Zwłaszcza, że na jej zestaw "blue monday" składają się buty Aquazurra, sweterek Moliera2 i torebka Coccinelle, co pozwala nam przypuszczać, że wydała na niego dobrych kilka tysięcy złotych."

WP kobieta nikomu do portfela nie zagląda, ale za jej czasów prawdziwą cnotą była skromność, a nie paradowanie w takich sweterkach!

2. Plotek na miejscu Meghan to nie brałby sobie takiego gołodupca, co to nawet do porządnej sukienki ślubnej nie może się narzeczonej dołożyć.

“Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle już za kilka dni! Jej suknia z poprzedniego ślubu to istna kopia kreacji księżnej Kate.”

A słyszeli państwo, że to rozwódka jest podobno? Może i jako Plotek to staroświecka jestem, no ale jak dla mnie to chociażby się wyprowadził, zdradzał, na koniec świata wyjechał, to mąż nadal jest mężem!

3. WP Gwiazdy ostrzegają, że młoda Honorata od Skarbków to wilka dostanie, jak na taki mróz będzie wychodzić cała rozgogolona!

“Choć mamy już wiosnę, to jednak do wysokich temperatur jeszcze daleko. Honorata Skarbek, piosenkarka i blogerka modowa postanowiła mimo to zaskoczyć fotoreporterów i założyła spodnie z koronki. W tym wypadku, kurtka przewieszona na ramiona, chyba nie zapewnia dostatecznego ciepła.”

WP Gwiazdy swojej córki by tak na miasto nie puściły. Bój się Boga, Honorka, co sąsiadki by sobie o niej pomyślały jako o matce?!

4. RMF FM o tym, że tę Lewandowską to zwykłe płatki z mlekiem w ząbki kłują i zawsze coś musi po swojemu wymyślić.

"Ostatnio Anna Lewandowska zdecydowała zaprezentować fanom na Instagramie przepis na jaglankę. Niestety ten nie przypadł do gustu niektórym internautkom. Wytknęły one, że to kolejny przepis, który nie jest przeznaczony na kieszeń przeciętnego Polaka."


Ostatnio to nawet sobie jedzenie, pani sąsiadko, z dostawą do domu zamówiła. Przewraca się w tych głowach, oj przewraca.

5. Plotek.pl o tym, że Marina od Szczęsnego to z brzuchem po osiedlu się prowadza!

“Najpierw zagościli na okładce "Gali", gdzie piłkarz trzymał żonę za brzuch. W tej samej sesji znalazły się też inne zdjęcia, które mogą potwierdzać ciążę piosenkarki. Na jednej z fotografii Marina zakrywa brzuch prezentem, a na kolejnej, gdzie siedzi bokiem, widać jej leciutko zaokrąglone kształty.”

A widziała pani, że na ostatnim zdjęciu z Instagrama to w takiej luźnej sukience się pokazała? Hasztaga #babybump nie dała, ale ja tam swoje wiem. Ciotka przed wojną to położną była w szpitalu na Bielanach i ciężarną to ja nawet bez instastory rozpoznam.

6. Party.pl o tym, że Lewandowską stać na takie drogie torebki, a wygląda jakby nie dojadała!

“Polska trenerka wrzuciła na Instagram rodzinne zdjęcie, na którym naszą uwagę zwróciła przede wszystkim jej stylizacja - mom jeans (których nienawidzą mężczyźni!), zielona koszula, beżowe botki, okulary przeciwsłoneczne i torebka. Co ile kosztuje? Sprawdziliśmy to dla was.”

Mnie, prosze pana, to w głowie się nie mieści, co ci ludzie z pieniędzmi robią. A mogliby dać na potrzebujących, tyle się teraz mówi o biedzie w rozgłośniach.

7. Pudelek wystawia poduszkę i widzi: Ilona Felicjańska opala się topless z narzeczonym, który ją zdradził (ZDJĘCIA)

"Dziś Felicjańska oraz jej aktualny narzeczony Paul Montana, który kilka tygodni temu był fotografowany na randce z inną kobietą, plączą się po obrzeżach show biznesu oraz... po uroczych łączkach, gdzie zaznają słonecznych kąpieli. (...) Myślicie, że coś jeszcze z tego będzie?"

Przyjeżdza do niej, pani sąsiadko, codziennie wieczorem, a jak wracają, to już ciemna noc. Spać przez nich nie mogę, bo cały czas jakieś poruszenie na osiedlu.

8. Kabotyńskie Polki.pl nie popierają hejtu na Annę Lewandowską, ale publikują z chęcią “co ludzie gadajo".

"Choć Anna Lewandowska nie skomentowała w żaden sposób słów krytyki, to dyskusja poszła jeszcze dalej. I po raz kolejny zrodziło się pytanie - gdzie jest granica w krytykowaniu innej matki za sposób wychowania dziecka? Przeczytajcie mocne komentarze na kolejnych stronach fotogalerii."

Ja nic nie wiem, no ale niech pan posłucha, co Helenka spod trójki widziała.

9. Plotek.pl: Pamiętacie dzieciaka Tatiany? Patrzcie, jak jej ten chłopak wyrósł! A jaki przystojny!

“Tatiana Mindewicz-Puacz w jednym z odcinków "Projektu Lady" wyznała, że zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 18 lat. (...) Dumna matka pokazała swoim obserwatorom syna, Bartosza. Widać, że jest bardzo wysoki i lubi ozdabiać swoje ciało tatuażami. Trzeba przyznać, że jej syn to niezłe ciacho!”

Na wakacje, pani Tatianko, to przyjeżdża do mnie z Serocka bratanica na półkolonie, porządna dziewczyna, zgrabna jak marzenie, chłopaki to się za nią uganiali całe gimnazjum! Może byśmy, pani Tatianko, posłali razem młodych do kina?

10. Dziennik.pl o tym, że przy tej Agacie Dudzie, żona prezydenta Czech to jakoś tak staro wyglądała.

"Tylko 7 lat mniej, a różnica w wyglądzie kolosalna! Agata Duda zdeklasowała prezydentową Czech. Być może zadziałał tu powszechnie znany efekt porównania: to, co ładne wydaje się jeszcze ładniejsze w zestawieniu z czymś mniej atrakcyjnym. Nie da się jednak ukryć, że polska pierwsza dama wypadła dziś genialnie na spotkaniu parą prezydencką Czech."

Niby zagranica i wielkie światy, a tu proszę! A wie pani, że w tych Czechach to sami niewierzący po ulicach chodzą?

To jest ASZdziennik. Internet to naprawdę wścibska baba z poduszką na parapecie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...