Cała prawda o Nowoczesnej. Te zdjęcia dowodzą, że partia nigdy nie była w lepszej kondycji [ASZdziennik]

Fot. Wikimedia Commons / 123rf.com
Z Nowoczesnej w środę odeszły Joanna Schmidt i Joanna Scheuring-Wielgus, do opuszczenia partii przygotowują się kolejne posłanki z dziwnymi nazwiskami na "Sch". Media wieszczą bliski rozpad ugrupowania. ASZdziennik dotarł jednak do siedziby partii i sprawdził, w jakiej kondycji tak naprawdę znajduje się Nowoczesna.

Znajdujące się na Nowym Świecie biuro było spokojniejsze niż się spodziewaliśmy. Według portali newsowych powinna tam panować napięta atmosfera walki ze spadającymi słupkami poparcia, a nic takiego nie miało miejsca.
W prywatnych gabinetach czołowych polityków partii również nie zaobserwowaliśmy gorączkowej krzątaniny. Wydaje się, że ostatnie kłopoty Nowoczesnej były sztucznie rozdmuchane przez media i w żadnym stopniu nie zakłóciły ciszy i spokoju w siedzibie partii.
Wpadające przez okna salki konferencyjnej światło zdawało się mówić to, co Katarzyna Lubnauer: że przyszłość ugrupowania wkrótce znowu będzie rysować się w jasnych barwach.
Spotkaliśmy nawet jednego z wiernych wyborców Nowoczesnej, który zapowiedział, że będzie z nią do końca. Czy z tak oddanymi sympatykami partię założoną przez Ryszarda Petru może spotkać coś złego?
To jest ASZdziennik. Siedziba Nowoczesnej wygląda inaczej niż na naszych zdjęciach. Prawdopodobnie.
Trwa ładowanie komentarzy...