Dramat pary turystów. Chcieli tylko przyjechać na weekend do Warszawy, przy okazji podwoili populację miasta

Fot. 123rf.com
To miał być spokojny majowy długi weekend, okazało się, że przyniósł też gigantyczne zmiany w demografii Warszawy.

– Szok w stolicy. Główny Urząd Statystyczny ustalił, że przyjazd pary turystów z Wrocławia do Warszawy podwoił populację miasta, która od dziś wynosi cztery osoby – dowiaduje się ASZdziennik.

Co ciekawe, to demograficzne trzęsienie ziemi jest dziełem przypadku. Kamil i Maria z wrocławskich Krzyków nie planowali wyjazdu do stolicy, ale skusiła ich promocja na Grouponie.

– Aż żal nie skorzystać, kiedy czytasz o kilometrach kwadratowych głuszy i najbliższych skupiskach ludzkich w Łomiankach – opowiada Maria, która w Warszawie nareszcie mogła się wyciszyć z dala od zgiełku miasta.

Nie dziwi więc, że połowa populacji miasta jest zachwycona Warszawą. Wrocławianie byli już w gabinecie prezydenta RP, zrobili sobie selfiaki w pustym Manekinie, bardzo podobały im się też jazdy próbne w salonie Porsche na Połczyńskiej.

Przez moment wydawało się też, że spotkają się też z pozostałą ludnością Warszawy, czyli Marcinem i Ewą z Powiśla. Ci jednak skorzystali z okazji, że nareszcie mają komu zostawić klucze i kota.

I wyjechali nad Zegrze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...