Sukces pary 30-latków. Fajniejsi znajomi wykruszyli się z majówki i znalazło się miejsce dla nich

Fot. 123rf.com
Opcja atomowa", "ci, których imion nie wolno wymawiać" i "wariant kamikaze". To tylko niektóre z pseudonimów, jakie nadano parze 30-latków po tym, jak ciekawsi znajomi wykruszyli się z wypadu na majówkę. Wygląda na to, że to całej ekipie skończyły się wymówki i oni też będą mogli się zabrać.

Warszawskie ZOO nie wypożyczyło nam hien, więc ta opcja odpadła na samym początku – twierdzi organizator wyjazdu pytany, czy naprawdę nie dało się lepiej zagospodarować tej luki. – Schowaliśmy wstyd i chodziliśmy po osiedlu pukając od drzwi do drzwi obcych ludzi, ale każdy miał już inne plany na majówkę.

Wszystko zaczęło się, kiedy z wyjazdu rozmyślili się lubiani przez wszystkich Agnieszka i Wojtek. Pozostali majówkowicze zwarli szyki i robili wszystko, by nie dopuścić do czarnego scenariusza.

Chętnych do wyjazdu szukali na forach dla antyszczepionkowców, wśród fanów Davida Guetty oraz kierowców, którzy palą w autach i rzucają pety za okno. Pytali w środowiskach, które błędnie używają słowa "bynajmniej" i par, które mają wspólne konta na Facebooku. Spenetrowali europejskie komórki ISIS i społeczność, która w komunikacji miejskiej używa głośników bluetooth zamiast słuchawek. Dzwonili do znajomych z podstawówki, którzy przypominali nauczycielce, że nie sprawdziła pracy domowej. Błagali ludzi, którzy wciskali się przed nich w kolejkę do kasy w Lidlu i kolegów z pracy, którzy po sobie nie zmywają.

Bez skutku.

– Niby tonący brzytwy się chwyta, ale czy także wtedy, kiedy ma zardzewiałe ostrze i grozi tężcem? – waha się główny organizator, pisząc na Messengerze wiadomość do opcji "szok i przerażenie". – Może nie będzie tak źle, w końcu z Titanica też ktoś ocalał – próbuje się pocieszać.


Jak ustalił ASZdziennik, 30-latkowie dostali już zaproszenie i od 5 minut w panice przeczesują internet.

Wygląda na to, że chcąc uniknąć "zejścia do dziesiątego kręgu piekła Dantego" i opcji "za jakie grzechy", jak nazwali już perspektywę wyjazdu z tą ekipą, będą musieli znaleźć przyjemniejszy pomysł na spędzenie długiego majowego weekendu.

Jak na razie największe szanse ma intensywny program leczenia kanałowego oraz 3-dniowy zlot sympatyków ONR.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Trwa ładowanie komentarzy...