Pierwszy sondaż z głosowaniem rodzinnym! Rząd stworzą Beksy z Gumballem, Naruciak nowym Kukizem

Fot. Maciek Jaźwiecki / Agencja Gazeta / Beksy / Gumball
Kiedy Jarosław Gowin zaproponował na konwecji PiS, aby rodzice dysponowali w wyborach głosem swoich dzieci, wielu pukało się w czoło. Tymczasem, jak wynika z pierwszego sondażu wyborczego przeprowadzonego zgodnie z nową metodą, głosowanie rodzinne jako jedyne gwarantuje zmianę w skostniałym od lat układzie sił.

– Gdyby wybory odbyły się dziś metodą głosowania rodzinnego, Prawo i Sprawiedliwość straciłoby pierwsze miejsce na rzecz głównego bohatera Niesamowitego Świata Gumballa z Cartoon Network – wynika z naszego sondażu.


Sympatyczny niebieski wyszczekany kot może liczyć na 26 proc. poparcia. To o 6 punktów więcej niż partia Jarosława Kaczyńskiego. To nie koniec złych wiadomości dla PiS.

Obecna partia rządząca podgryzana jest też bowiem przez sensacyjną trzecią siłę. Popularne youtuberki Beksy mogłyby dziś liczyć na 16 proc. poparcia (o 5 proc. więcej niż PO).

Dla politologów jest więc jasne, że to koalicja Beks i Gumballa będzie decydować o kształcie polskiego rządu, a nawet może uzyskać większość konstytucyjną.

W tym celu jednak siły rozsądku musiałyby przekonać antysystemowego Naruciaka, który w sondażu wygryzł ugrupowanie Pawła Kukiza.

Z tym jednak może być problem. Ostatnie ujęte w naszym sondażu ugrupowanie może się na to nie zgodzić.

Jak wynika z przecieków, Mama nigdy się nie zgodzi na takie głupoty.

To jest ASZdziennik, ale chcielibyśmy, żeby Gowin dostał za swoje od Gumballa i jego mamy;)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...