Dramat PiS. PSL zrobiło im wjazd na konwencję i wszystko zaorało

Fot. Sławimir Kamiński / Adam Stępień / Agencja Gazeta
To był ważny polityczny weekend. PiS na swojej konwencji zaoferował Polakom niższe podatki, wyprawki dla dzieci i emerytury dla matek, Platforma na swojej konwencji zaoferowała Polakom nic, ale to PSL wjechało na białym koniu. Z doczepioną broną.

Uwaga: materiały poniżej podważają powszechną opinię o internetowym nieogarnięciu Polskiego Stronnictwa Ludowego i mogą wywołać szok u osób o słabszych nerwach.

To miała być sobota PiS oraz Zjednoczonej Opozycji. Jedni na swojej konwencji obiecali 300 zł wyprawki szkolnej na każde dziecko, emerytury dla niepracujących matek co najmniej czwórki dzieci i niższe podatki dla firm, drudzy... kolejną wersję niczego.

PSL postanowiło dla odmiany zrobić coś pożytecznego. PiS swoje propozycje promował hashtagiem #PolskaJestJedna. Szybko jednak obok pojawił się inny, psl-owski #SamiSwoi, który nie tylko zaczął wyliczać liczne przypadki przytulania kasy przez samorządowców PiS, ale zaczął to robić wiralowym (PSL+wiral? WTF???) sposobem, o którym nie śniło się filozofom.

Nie wiemy, co PSL tam paliło (łubin? szałwia?), ale zadziała się magia. Tak się to zaczęło i dalej już poszło:

Tu PSL używa młodzieżowego "c'nie"

Tu śmieszkuje z kibicami, pytając, ile płacą wam za "oglądanie meczyków"

Tu PSL mówi o przytulaniu 232 "tysi". PSL? "Tysi"?
Ok, to już za dużo na jeden raz. Dlatego następny tweet, w którym PSL przeklina jest tylko dla największych twardzieli i twardzielek. Tylko oni zniosą tę dawkę wiralowości;)
To nie ASZdziennik, to PSL.

*nie jest znany wpływ Janusza Piechocińskiego na akcję #samiswoi, ale daliśmy go na zdjęciu, bo czujemy, że jego duchowego przywództwa nic takiego nie byłoby możliwe;)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...