Dziwna trasa pielgrzymki ONR na Jasną Górę. Plan marszu układa się w hinduski symbol szczęścia

Dziwna trasa pielgrzymki ONR na Jasną Górę.
Dziwna trasa pielgrzymki ONR na Jasną Górę. Fot. GWL BIAL MO
Obóz Radykalno-Narodowy obchodzi właśnie 84. urodziny. Uczci je pielgrzymką na Jasną Górę. Dotarliśmy do planowanej trasy, którą ruszą narodowcy z całej Polski. Mapa ujawnia, że chłopcy i dziewczęta z spod znaku Falangi wybrali dobrze znane ścieżki.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i mapy zostały zmyślone, ale ONR naprawdę świętuje urodziny pielgrzymką do Częstochowy, a paulini ich wpuszczają.

Do Częstochowy ruszyli jednocześnie narodowcy zorganizowani w cztery grupy: Warschau, Krakau, Breslau i Kieltze. Udało nam się zobaczyć plany przemarszu każdej z ekip i po ich dokładnym przeanalizowaniu odkryliśmy, że układają się one w znak przypominający hinduski symbol szczęścia.
ONR wyjaśnia, że to całkowity przypadek i przy ustalaniu trasy "nawet tego nie zauważyli". Nagły skręt o 90 stopni każdej z tras wynika ponoć z "chęci wydłużenia drogi, aby zobaczyć więcej pięknej, białej Polski".

Jak dowiedział się ASZdziennik, każda z pielgrzymek planuje postój na każdym 19. i 39. kilometrze, aby uczcić urodziny Ruchu.

Podczas tradycyjnych uroczystości w lesie pielgrzymi posilą się ulubionym tortem z pysznymi wafelkami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...