PILNE: Narodowcy zaczęli oblężenie Jasnej Góry. Żądają, by obcokrajowiec na obrazie ustąpił miejsca Polakowi

Fot. Jędrzej Nowicki / Agencja Gazeta / Wikimedia Commons
Bezwarunkowej kapitulacji obcokrajowca okupującego obraz Matki Boskiej Częstochowskiej zażądali pod Jasną Górą uczestnicy V Pielgrzymki Środowisk Narodowych. Narodowcy chcą wyprzeć nieprzyjaciela z malowidła i zastąpić go prawdziwym Polakiem. Pod klasztorne mury podchodzą już kolejne korpusy ONR – donoszą korespondenci.

– Narodowcy chcieli wziąć Jasną Górę po dobroci i wysłali do Matki Boskiej posłów z listą żądań, lecz Maryja była niezłomna i nie chciała wydać im Syna – twierdzą świadkowie trwającego oblężenia. – Rozsierdziło to pielgrzymów, którzy przybyli do Częstochowy by uwolnić ją spod wpływów antypolskich.

Przedstawiciele środowisk narodowych w brawurowej szarży na Jasną Górę ujawnili kompromitujące dla figuranta z obrazu fakty. Wynika z nich, że widoczny na malowidle Żyd jest zadeklarowanym wrogiem silnej, katolickiej Polski.

– Nawoływał do miłowania bliźniego swego jak siebie samego, przy czym bliźnim mógłby być byle Saracen czy inne lewusy – twierdzi przedstawiciel wojsk oblężniczych. – Publicznie wyznając, że jest królem Izraela, bezpowrotnie utracił prawo do reprezentowania Polaków i mandat do zajmowania miejsca po jakiejkolwiek prawicy.

Jak ustalił ASZdziennik, obraz Matki Boskiej Częstochowskiej jak na razie jest bezpieczny. Maryja wraz z synem zeszli już bowiem z malowidła i schronili się w bezpiecznym miejscu.

Proszą, by ich zawołać, gdy pielgrzymka narodowców już sobie pójdzie.

W przeciwnym razie Syn załatwi sprawę po starotestamentowemu.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...