Tajny plan Adama Nawałki. Trener testuje taktykę z 12. zawodnikiem na boisku

ASZdziennik dotarł do tajnego planu Adama Nawałki. Trener w ramach przygotowań reprezentacji Polski do Mistrzostw Świata testuje wariant z 60 tysiącami kibiców jako 12. zawodnikiem na boisku.

Do tej pory żaden z dziennikarzy sportowych obecnych na treningach Polaków nie zwrócił uwagi na dziwny szczegół. Oprócz 22 zawodników, ćwiczy wraz z nimi kilkadziesiąt tysięcy fanów z biało-czerwonymi szalikami i chustami.

– Faktycznie, trener nie lubi pozostawiać niczego przypadkowi, stąd nowa taktyka 4-5-60001 – przyznaje nasz informator w kadrze.

Polski selekcjoner eksperymentuje: Adam Nawałka próbuje ustalić, jakie miejsce na boisku jest najlepsze dla dodatkowego gracza. Ten, przyodziany w najnowsze gadżety, w tym chusty Warki, wydaje się być wszędzie jednocześnie.

W jednej chwili wspiera obronę chóralnym śpiewem, a w następnej już niesie Grosickiego dopingiem podczas kontrataku skrzydłem.

– Dwunasty zawodnik daje ogromne pole do manewru – podkreśla informator z otoczenia trenera Nawałki, – Trener nie musi już grać tylko jednym napastnikiem.

– Bo oprócz Lewandowskiego ma do dyspozycji 60 tysięcy rezerwowych dziewiątek.

To jest ASZdziennik. Kibiców reprezentacji Polski ubiera Warka.
Trwa ładowanie komentarzy...