Zrozpaczony 30-latek hitem klubokawiarni. Tłum podziwia, jak do 20 minut próbuje rozłożyć sobie leżak

Fot. Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta
Nie lada atrakcję zapewniła gościom popularna klubokawiarnia w centrum Warszawy. W jej ogródku piwnym można podziwiać, jak 30-letni Miłosz z Żoliborza próbuje rozłożyć sobie leżak. Fascynujący spektakl trwa od 20 minut, a widownia cały czas rośnie - twierdzą zachwyceni widzowie.

– W piątej minucie pomyliłem podłokietnik z oparciem i nie mogę teraz wywrócić siedziska na dobrą stronę – przyznaje zrozpaczony gwiazdor, a na jego twarzy kropelki potu zaczynają mieszać się ze łzami. – Na szczęście udało mi się uwolnić rękę spomiędzy szczebli, więc może teraz pójdzie już z górki.

Zapatrzona publicznosć twierdzi, że Miłosz nie szukał sławy i chciał tylko sobie odpocząć. Marzył, by ułożyć się na leżaku z ulubioną APĄ w dłoni i na chwilę zapomnieć o ciężkim dniu. Projektanci leżaka ogrodowego napisali mu jednak inny scenariusz.
– Chwila, to są nogi czy zagłówek? – nie przestaje prowokować pytaniami Miłosz. – Te krótsze drewienka mają być na górze, tak? – bezowocnie szuka potwierdzenia i błądzi wzrokiem po widowni, która w milczeniu śledzi każdy jego niepewny ruch.

Warszawskie strony na Facebooku piszą już o "awangardowym misterium" i prowokacyjnym performansie o wyższości taniego akcesorium turystycznego z logo popularnego korpobrowaru nad sprytem i zdolnościami manualnymi gatunku homo sapiens.

Nie wiadomo, jak długo potrwa jeszcze widowisko, bo 30-latek podjął próbę wywrócenia konstrukcji na lewą stronę i z każdą chwilą wyraźnie opada z sił. Tymczasem na specjalny event utworzony na Facebooku zapisało się już 1,5 tysiąca osób, a drugie tyle jest zainteresowanych. W klubokawiarni brakuje już miejsc siedzących.


Widzowie mogliby co prawda rozłożyć sobie wygodne leżaki, ale nie chcą ryzykować.

To jest ASZdziennik. Niektóre cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...