Nowość na Facebooku. Pojawił się właśnie PRAWDZIWY powód, żeby skasować konto

Fot. 123rf.com
Na taką opcję czekaliśmy od chwili, gdy z Grona.net przesiedliśmy się na Fejsa. W serwisie Marka Zuckerberga wreszcie pojawił się prawdziwy powód, by usunąć swoje konto – ustalił ASZdziennik. Chodzi o post ze stonogą, który udostępnili już twoi najbardziej irytujący znajomi.


Użytkownicy Fejsa są zgodni: taki kontent zachęca do zniknięcia z Facebooka bardziej niż przekazanie rosyjskim propagandzistom naszego profilu psychologicznego.
Omar Hf zamieścił wpis, dzięki któremu można scrollować Fejsa w sposób bardziej bezproduktywny niż zwykle. Jak dotąd udostępniło go ponad 70 tysięcy osób. Jeżeli wśród nich nie ma jezcze tego samego znajomego, który w latach 2009-2011 wysyłał ci zaproszenia do Farmville i zaczepiał cię poke'ami, to tylko dlatego, że sam jeszcze nie skończył go przewijać.

Każdy, kto trafił na post, może już spokojnie usuwać konto (info o twoim hobby, rodzinie, upodobania polityczne oraz fotki na wszelki wypadek zatrzymam, hehe - dop. Mark Z.) na Facebooku lub co najmniej blokować znajomych, którzy go udostępnili.

Przypominamy, że następna taka okazja dopiero za miesiąc, gdy Facebooka zaleje fala irytujących fotek z majówek i urlopów.


To jest ASZdziennik. Facebook naprawdę daje dobre powody, by usunąć konto.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...