Sukces polskiego kabaretu. Nagrali skecze bez słów i tak są śmieszniejsi od większości konkurencji

Polski kabaret przebił konkurencję.
Polski kabaret przebił konkurencję. Fot. facebook.com/juicyfruitpolska/
Polskie kabarety nie są raczej w powszechnej opinii synonimem wysublimowanego humoru. Ale zdarzają się chwalebne wyjątki. Kabaret Zachodni trzema krótkimi filmikami dla Juicy Fruit przebija większość konkurencji. I robi to bez słów.

Znawcy polskiej sceny komediowej są w szoku. W skeczach Kabaretu Zachodniego mężczyźni nie przebierają się za kobiety i nie mówią piskliwymi głosami. W ogóle nie mówią, bo mają akurat żuchwy zajęte żuciem gumy.
Juicy Fruit

Guma Juicy Fruit jest tak smaczna, że nic tylko żuć. Aby dobrze żuć, nie zapominajmy o zasadzie Nr 2 - każdy żuje na własną szczękę. #JuicyFruit #KabaretZachodni

Opublikowany przez Juicy Fruit Polska 27 marca 2018
Bohaterowie 20-sekundowych filmików stają w obliczu zwyczajnych, życiowych sytuacji, jak rozmowa o haśle do drukarki czy jazda windą. I żadna z nich nie wymaga od nikogo krzyczenia "Marian!" ani "Mariolka!". Bo nikt nie krzyczy. Ale to już sobie wyjaśniliśmy.
Juicy Fruit

Juicy Fruit jest tak smaczna, że nic, tylko żuć. Warto jednak poznać zasady dobrego żucia. Zasada Nr 3 - uważaj o kim stepujesz, bo nigdy nie wiesz z kim żujesz. #JuicyFruit #KabaretZachodni

Opublikowany przez Juicy Fruit Polska 7 kwietnia 2018

A jeśli pomyśleliście "Ej, to wcale nie jest takie śmieszne, zrobiłbym lepsze" - doskonale! Macie szansę udowodnić, że wasze poczucie humoru góruje nad polskimi kabaretami. I przy okazji zgarnąć 10 tysięcy złotych.
Juicy Fruit

Cześć Juicyfruitowcy! Mamy dla Was niezwykły konkurs! Napiszcie do filmu zupełnie nowe dialogi, a swoje propozycje zamieszczajcie w komentarzach. Zwycięskie propozycje otrzymają nagrody: 10 000 zł, 5 000 zł i 3 000 zł. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 kwietnia! Pamiętajcie o akceptacji regulaminu. (https://bit.ly/2pO2y86) #JuicyFruit #KabaretZachodni #konkurs #nagroda #10tysi

Opublikowany przez Juicy Fruit Polska 6 kwietnia 2018

Zadanie konkursowe

Napiszcie do filmu z laptopami zupełnie nowe dialogi, a swoje propozycje zamieszczajcie w komentarzach oryginalnego posta Juicy Fruit. Im śmieszniej, tym lepiej:) Pamiętajcie, że macie czas tylko do 18 kwietnia 2018!

Nagrody

Zwycięskie propozycje otrzymają nagrody w wysokości 10 000 zł, 5 000 zł oraz 3 000 zł.

Powodzenia!

Regulamin znajduje się w tym miejscu.

Materiał powstał we współpracy z Juicy Fruit.
Trwa ładowanie komentarzy...