Błąd w polskiej wersji "Far Cry 5". Już po kilku godzinach graczom urywa się kontakt z rodziną

Fot. 123rf.com
Gry z otwartym światem słyną z nietypowych usterek, ale taka niedoróbka nie powinna trafić na rynek. Przed fatalnym błędem w grze "Far Cry 5" ostrzega polskich graczy serwis Gry-Online.pl. Bug pojawia się już w pierwszych godzinach rozgrywki i sprawia, że rodzina przestaje się do ciebie odzywać.


– Wystarczy raz nie odebrać córki ze szkoły i zrzucić to na żonę i gra mocno się glitchuje – twierdzi Wojtek z Grudziądza po wyzwoleniu drugiego regionu z rąk Bram Edenu. – Przed trzaśnięciem drzwiami usłyszałem, że na szczęście mamy tylko cywilny, a potem nie wiem, bo zacząłem polowanie na kuguary z Boomerem.

Wojtek narzeka, że przez nietypową usterkę "Far Cry 5" stał się dla niego zbyt mało wymagający. Gracz nie musi już robić sprytnych uników od sprzątania w mieszkaniu, a wraz ze słowami "może spędzimy trochę czasu razem, jak kiedyś?" z lasów Montany zniknęli także najsilniejsi przeciwnicy, którzy wcześniej potrafili mocno uprzykrzyć rozgrywkę. I to nie tylko jego zdanie.

– Pokonałam Jacoba Seeda, setki sekciarzy i stada indyków, a to wszystko w ciągu 24 godzin, odkąd w trakcie gry urwał mi się kontakt z przyjaciółmi – przyznaje Karolina z Łodzi. – Czuję się jakbym dostała jakiegoś lootboxa, o którego wcale się nie prosiłam.


Jak dowiaduje się ASZdziennik, do tysięcy graczy dociera powoli, do czego doprowadzili swoim zachowaniem i za pośrednictwem Twitcha i Discorda proszą swoją rodziny i przyjaciół o pilny kontakt.

Większość z nich skończyła już główny wątek i chciełaby teraz zagrać w kimś w co-opie.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie