Dramat ateisty. Zobaczył rekonstrukcję zamachu na Jana Pawła II, padł na kolana i się przeżegnał

Fot. 123rf.com
Są chwile, gdy nawet ateista musi zawołać do Boga o pomoc. Do masowych nawróceń na terenie całego kraju doszło po opublikowaniu na YouTubie filmu z rekonstrukcji zamachu na Jana Pawła II. Parafianie z Ostrowa sprawili, że niewierzący padli na kolana i pytają, czemu Bóg ich opuścił.

Wszystko zaczęło się w Ostrowie. Parafianie z okazji setnej rocznicy objawień w Fatimie chcieli przygotować niezwykłe misterium. I przy trzeciej tajemnicy fatimskiej zrekonstruowali zamach na Jana Pawła II z 1981 roku.
Jak ustalił ASZdziennik, wierni z Ostrowa potwierdzili swoje misyjne powołanie. Po obejrzeniu niezwykłego nagrania każdy natychmiast pada na kolana, odmawia pacierz i prosi Boga o przebaczenie Polsce i całemu światu. Nie tyle za szczegóły takie jak meleks w roli papa mobile, ale za sam pomysł i całokształt przaśnej twórczości.

– Najpopularniejsza jest Koronka do Miłosierdzia Bożego, przed Litanią do Anioła Stróża i Nowenna do św. Judy Tadeusza – usłyszeliśmy w Polskim Stowarzyszeniu Racjonalistów, które od rana odmawia błagalne modlitwy do Boga o odroczenie apokalipsy, którą na jego miejscu już dawno zesłałby na Ziemię.

Ateiści i agnostycy z całego kraju mają tylko jeden dylemat.

Nie wiedzą, czy pomysłodawców rekonstrukcji z Ostrowa oskarżyć o obrazę uczuć religijnych, czy modlić się za nich w podzięce za wskazanie drogi do nawrócenia.

To jest ASZdziennik. Film z Ostrowa nie został zmyślony.
Trwa ładowanie komentarzy...