Piękny początek wiosny w Warszawie. Są już pierwsze kompromitujące wspomnienia z melanży nad Wisłą

Fot. ASZdziennik/123rf.com
Długo kazały na siebie czekać, lecz oto są! Pierwsze kompromitujące wspomnienia z imprez nad Wisłą znaleźli w swoich głowach warszawiacy, którzy zbudzili się po melanżach – dowiaduje się ASZdziennik. To znak, że po kalendarzowej i astronomicznej, do Warszawy wreszcie zawitała prawdziwa wiosna.


Tym samym sprawdziły się prognozy rdzennych powiślan, którzy od lat przepowiadają pogodę na podstawie listy nieodebranych połączeń z godzin 02:00 - 03:00 nad ranem.

– Wiosna do stolicy przyjdzie, gdy pojawiają się pierwsze wątpliwości, dlaczego wróciliśmy do domu w trampkach koleżanki i skąd w portfelu paragon z Orlenu na dwunastopak Łomży i żelki Haribo – zapowiadali, a ich prognozy sprawdziły się z nocy z piątku na sobotę w stu procentach.

Miłośnicy pleneru i alkoholu wolnego od marż narzucanych przez stołeczne knajpy cały rok czekali na takie zażenowanie.

– Domówki to nie to samo, pod gołym niebem można narazić się na więcej towarzyskich faux-pas i częściej wpaść niechcący w potencjalny konflikt z prawem - przyznaje wciąż zdezorientowany 25-letni Adrian, który od wczorajszego melanżu pod Poniatowskim ma dziesięciu nowych przyjaciół i dwa razy tylu wrogów.

– Jeszcze nawet Hocki-Klocki się nie otworzyły, a ja już zaliczyłam zupełnie niepotrzebny kurs Uberem, muszę przeprosić trzy koleżanki i jakoś wyjaśnić szefowi tego szczerego SMS-a - dodaje Karolina. – I kierowcę Ubera też, bo chyba mocno się upierałam, że naprawdę muszę pokonać autem te 50 metrów z Carrefoura na Orlen.


ASZdziennik przypomina, że warszawiacy, którzy chcą w pełni nacieszyć się pierwszym wiosennym moralnym kacem, nie powinni tracić czasu i czym prędzej rozpamiętywać wczorajsze wpadki.

Już dziś wieczorem kompromitujące wspomnienia z piątku będą wydawać się błahostką przy moralnie wątpliwych zdarzeniach z nadchodzącej soboty nad Wisłą.

To jest ASZdziennik. Niewiele cytatów i zdarzeń zostało zmyślonych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...