Fatalna prognoza dla 30-latków. Pogoda będzie tak dobra, że trzeba będzie gdzieś wyjść w weekend

Fot. 123rf.com
Przyjemne chłody z Wielkanocy już dawno za nami i niestety szybko nie wrócą. Najnowsze prognozy zapowiadają pogodową apokalipsę, która zniszczy weekendowe serialowe plany tysięcy 30-latków w Polsce. Będzie ciepło i znajomi na pewno będą chcieli gdzieś wyjść wieczorem.


Koniec sielanki 30-letnich Polaków. Najnowsze prognozy mówią o pięknej, słonecznej pogodzie, która może oznaczać konieczność wyjścia z domu wieczorem i podjęcia wysiłku aktywności towarzyskiej.

We wszystkich rejonach kraju wystąpi średnie lub wysokie zagrożenie wystąpienia propozycji ze strony znajomych, którzy nie zważając na podeszły, lokujących się w czwartej dekadzie życia, wiek zapraszanych będą wymagali nie tylko zobaczenia się na mieście, ale i pozostania poza domem nawet do godziny 22.30.

To nie koniec. Jak się dowiadujemy, na zewnątrz 30-latkowie mogą narazić się na zmasowane uderzenie niekorzystnych zjawisk. Mówi się o tryskających niezrozumiałym entuzjazmem 20-latkach, braku klimatu dla rozmów o przepracowaniu czy buncie 7-latka, a nawet konieczności stania w kolejce po belgijskie frytki jakby w domu nie czekał drugi sezon "Domu z papieru".

Szczególnie uważać na siebie powinny osoby mniej asertywne. Synoptycy przewidują bowiem, że niektórzy 30-latkowie mogą ulec namowom i zamówić jedno piwo.

A wszyscy wiemy, jak się to w tym wieku kończy.

To jest ASZdziennik, ale to prawda.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...