Dramat 30-latka na imprezie. Ogłosił pokazanie super filmiku, ale net mu zaczął mulić i za 3 sekundy może stracić uwagę

Fot. 123rf.com
Irytacja gości rośnie, a misterny plan Marcela pali się na panewce. Na jednej z domówek w Warszawie 30-latek za wszelką cenę chciał zdobyć szacunek kółka przypadkowych osób i ogłosił, że oto pokaże wszystkim super filmik. Nie wiedział, że cios w plecy zada mu jego operator komórkowy.

Marcelowi zaczął mulić net i zdobyta z trudem uwaga otoczenia powoli topnieje – dowiaduje się ASZdziennik.

– Dajemy mu trzy sekundy i jak czegoś nie wymyśli, to zmieniamy temat – stawia ultimatum jeden z uczestników zajścia. – Kaśce zależy na powrocie do debaty, czy crossover Ant-Mana i "Mrówki Z" byłby hitem, Michał od godziny subtelnie przekierowuję rozmowę na serial, który tylko on oglądał, a Paula z Anką chcą już zacząć śpiewać "Kolorowy Wiatr" z Pocahontas.

Goście nie dają wiary, że filmik Marcela był naprawdę super. Gdyby tak było, 30-latek byłby w Virgin Mobile, bo tam netu jest dużo i zawsze można zabłysnąć w towarzystwie super filmikiem. A to wszystko w prepaidzie Gigadaje za 25 zł na miesiąc albo w abonamencie za 29 zł.

– To na serio nie był kolejny film z mopsem przebranym za jednorożca, tam naprawdę było ich całe urocze stadko – twierdzi Marcel w desperackiej próbie utrzymania uwagi znajomych. – Każdy miał różowe ubranko, tęczową grzywę i brokatowe rogi - dodaje, lecz słucha już go tylko ten speszony gość, który nie zna tu nikogo oprócz gospodarzy.


Wszystko wskazuje na to, że Marcel całkowicie stracił wiarygodność i szacunek, a towarzyskie kółko zostanie rozwiązane. Zwłaszacza, że z nowego kręgu towarzyskiego w kuchni zaczęły dochodzić tajemnicze odgłosy uznania, admiracji i podziwu.

– Ej, chodźcie wszyscy, Marta pokazuje całe stado mopsów przebranych za jednorożce! Marta to wie, jak rozkręcić imprezę. Wpadniesz do nas za tydzień, Marta? Mówisz, że masz Virgin Mobile Gigadaje, Marta? Jesteś taka super, Marta!

To jest ASZdziennik dla Virgin Mobile.

Advertisement
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...