Dramat pizzy hawajskiej. Przyszła nowa pizza i teraz to ona chce rządzić w memach

Fot. Wikimedia Commons
Smutna wiadomość dla zwolenników delegalizacji ananasa. Po latach spektakularnej kariery w internecie pizza hawajska chce ustąpić miejsca młodszym. W sklepach na terenie całego kraju pojawiła się pizza czekoladowa. I wszystko wskazuje na to, że od dziś to ona będzie rządzić w memach.

O tym, że hawajska myśli o emeryturze, w środowiskach pizzerowskich spekulowano od miesięcy. Krążyły plotki, że ma dość zarzutów o profanowanie włoskiego ciasta, szkalowania przez Gordona Ramsaya i oskarżeń o powiązania z przestępczością zorganizowaną.

– Nie mówię, że te memy były niesmaczne, ale chyba mi się przejadły, tak samo jak kompozycja słonego ze słodkim – przyznaje Justyna, 25-letnia pizzeterianka z Krakowa. – Ananasy nadal są fajnym dodatkiem vintage, ale puszyte ciasto lepiej szeruje się na Fejsie, gdy posypiemy je kawałkami białej i płatkami mlecznej czekolady.

Nowa gwiazda internetowych plotek i galerii "TOP 10 najlepszych memów o pizzy" to czekoladowa pizza Guseppe. Dr. Oetker zamiast znowu łączyć wytrawny smak szynki z delikatną słodyczą ananasa postanowił pójść na całość. I połączył słodkie ze słodkim. I polał ją sosem. Czekoladowym. I oprószył ciasteczkami. Czekoladowymi.


Eksperci przyznają, że daje to większy potencjał memogenny niż zwykłe położenie egzotycznego owocu na polską wędlinę konserwową.

– Tekst "kiedy zamawiasz pizzę i ktoś prosi o hawajską" chcę zastąpić na memie zdaniem "kiedy robisz w domu czekoladową i ktoś prosi o sos pomidorowy" – zdradza Justyna. - Albo na przykład: "są na świecie dwa typy ludzi: tacy którzy nie lubią czekolady oraz ci normalni".

Jak ustalił ASZdziennik, fani memów z hawajską zabezpieczyli ponad 153 tysiące grafik, virali i past, które już wkrótce mogłyby zostać wchłonięte i przerobione na memy z czekoladową. Gasnącą gwiazdę hawajskiej we wzruszający sposób uczciła też pizzeterianka Justyna z Krakowa.

I na swojej pizzy czekoladowej Guseppe rozłożyła plasterki słodkiego i soczystego ananasa.

To jest ASZdziennik dla czekoladowej pizzy Guseppe.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...