Tragedia przy wielkanocnym stole. Rodzina przygnieciona lawiną z sałatki jarzynowej

Rodzina została przygnieciona wielkanocną sałatką jarzynową.
Rodzina została przygnieciona wielkanocną sałatką jarzynową. Fot. 123rf.com
Mińsk Mazowiecki. Tona sałatki jarzynowej przygniotła 6-osobową rodzinę. Do tragicznego wypadku doszło podczas śniadania wielkanocnego. Trwa akcja ratunkowa straży pożarnej, która walczy o życie biesiadników.


Do katastrofy doszło, gdy pani Krystyna próbowała postawić salaterkę z sałatkę na stole. Miska przechyliła jej się w rękach i jej zawartość przygniotła jej męża Krzysztofa, rodziców, siostrę Teresę, córkę Agnieszkę i jej chłopaka Mateusza.

O wypadku zawiadomiła Krystyna K., gospodyni, która przygotowała pechowe śniadanie.

– Nie wiem, co się stało – załamuje ręce. – Przecież te kilkaset jajek, sto trzydzieści kilo marchewki to wszystko według przepisu z "Chwili dla ciebie"...

Teraz jednak trwa walka z czasem.

– Staramy się wydostać członków rodziny zanim wierzchnia warstwa sałatki zaschnie i całkiem odetnie dopływ tlenu – mówi jeden z biorących udział w akcji ratunkowej strażaków. – Żeby temu zapobiec, co i rusz dodajemy więcej majonezu. Na szczęście pani Krystyna miała jeszcze w lodówce zapas 70 litrów.

Strażakom pomagają sami poszkodowani, wyjadając sałatkę od środka hałdy. Dzięki temu udało się stworzyć w zboczu zwałowiska wąski korytarz łączący unieruchomioną na głębokości 3 metrów rodzinę ze światem zewnętrznym.

Niestety doszło do tąpnięcia, gdy pani Krystyna próbowała przecisnąć przez niego tacę z wędlinami, żeby wszystkich poczęstować.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...