Bohaterski wyczyn pary raperów. Ocalili YouTube'a przed dyktaturą Sławomira

Fot. fb.com/taconafide
Gdy nikt inny nie reagował, oni wzięli sprawy w swoje ręce i stanęli w obronie terroryzowanego narodu. Duet polskich raperów Taconafide ocalił społeczność YouTube'a przed dyktatem hitu Sławomira. Swoim kawałkiem "Tamagotchi" unicestwił toksyczną piosenkę gwiazdy rock polo i zdetronizował ją w trendach.

Przaśny hit Sławomira "Ty mała znów zarosłaś" to piosenka o rozjeżdżaniu kobiet walcem i "czochraniu im murawy". Świat obojętnie przyglądał się, jak zdobywała kolejne miliony wyświetleń i nękała niewinnych użytkowników YouTube'a.

I wtedy z odsieczą przyszli Taconafide.
Taco Hemingway i Quebonafide bezpardonowo zaatakowali Sławomira swoim nowym singlem "Tamagotchi". Kawałek, przesiąknięty nostalgią bardziej od solowej "Nostalgii" Taco, w 4 dni zdobył 4 miliony wyświetleń i bezlitośnie strącił Sławomira z bezprawnie zajętego tronu.

Odtąd w trendach panuje względny spokój, choć zdegradowany do roli lokalnego watażki Sławomir wciąż próbuje podbić YouTube'a wątłą mocą swoich tekstów godnych wąsatego wuja z wesela o 2:30 nad ranem.
Wieść o wyczynie bohaterów z Polski szybko obiegła cały glob.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, bogobojny międzynarodowy lud YouTube'a błaga, by Taconafide uratowali świat przed dziwnymi challengami i histerycznymi reakcjami nastoletnich youtuberów na rozpakowywanie pudełek.

To jest ASZdziennik, ale Taco Hemingway i Quebonafide naprawdę pokonali Sławomira.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...