Ulga milionów Polaków. W tym roku nie będą musieli wymyślać żartów przy świątecznym stole

Fot. 123rf/WikimediaCommons/Anwar2
Rozmowy z rodziną przy świątecznym stole to dla Polaków najbardziej stresujące chwile w roku. Współczesna psychologia stoi na stanowisku, że spięcia na tle twojego życia prywatnego między ciocią z Kalisza a wujkiem z Wyszkowa najlepiej rozładować uśmiechem. A od dziś jest to jeszcze łatwiejsze.


Do sklepów trafiły swiąteczne zestawy gotowych żartów, które pozwolą rozluźnić atmosferę przy rodzinnym stole – dowiaduje się ASZdziennik.

Jednym z milionów Polaków zagrożonych przedawkowaniem czasu z rodziną jest 32-letni Mateusz z Warszawy. Od lat spada na niego obowiązek wymyślenia żartów, którymi przy stole możnaby ugościć bliskich, więc zwykle dwoi się i troi, żeby zdążyć zanim rozsiądą się wszyscy krewni. W tym roku powiedział jednak "dość".

– Robię co mogę, ale to ponad moje kreatywne siły – skarży się Mateusz. – Mam jeden sarkastyczny monolog o baziach i cięty komentarz o scrollowaniu Fejsa przy stole, ale znając możliwości mojej rodziny, to wciąż za mało.

Dlatego Mateusz już zdecydował: w tym roku pójdzie do sklepu i kupi gotowe żarty z pakietu Dewar's. Słyszał, że długo leżakowaly i są podwójnie starzone, więc nabrały dobrego smaku w sam raz na święta.
– Znalazłem komplet kieliszków do jajek z gotowcami od Andrzeja Rysuje – chwali się Mateusz, który w te święta będzie miał dwa razy więcej czasu wolnego. – W niczym nie ustępują moim domowym i wreszcie nie muszę się martwić, że Wojtek nie tknie niczego z polityką, a Paulina ma alergię na żarty z jej ulubionego serialu.

– Na etykiecie napisali, że zawartość jest podwójnie starzona, ale żarty są świeżutkie, pierwsza klasa – dodaje.

Podobnego zdania jest małżonka Mateusza, która skosztowała już przyniesionych przez niego żartów. Zgodnie stwierdzili, że skoro są dwa razy lepsze niż te sprzed roku, to ich goście wcale nie muszą wiedzieć, że są kupne.

Tak jak i zresztą pozostałe smakołyki z ich świątecznego stołu.

To jest ASZdziennik dla marki Dewar's.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...