Fejm alpak z Warszawy. Podbiły Fejsa jedną fotą, ale szał będzie dopiero, jak wyjdzie, czym się zajmują

Fot. ASZdziennik
Każdego dnia z dala od blasku fleszy pomagają młodym Polakom, a ty i tak znasz je tylko z tego, że są miłe i puchate. Alpaki spacerujące po ulicach Warszawy szybko podbiły Facebooka jedną fotką, ale największy fejm nadal przed nimi. Bo właśnie okazało się, że alpaki są sławne nie tylko dlatego, że są alpakami.


Od dawna wiadomo, że alpaki to najbardziej urocze zwierzęta na świecie, a wyprowadzanie ich na spacer to prawdziwa praca marzeń. Jednak nie każdy sympatyk alpak wie, że za ich mięciutką wełną i stylowymi grzywkami kryje się także ogromne serce.
Alpaki widziane w Warszawie to Natan i Minos, a fotograf uchwycił ich gdy wracały z zajęć w przedszkolu.

Sławne alpaki z Warszawy pracują w Ośrodku Psychoterapii Dzieci i Młodzieży "Koparka" w Wawrze. Na codzień zajmują się alpakoterapią. Pomagają młodym pacjentom w rehabilitacji: dbają o ich rozwój ruchowy, poprawiają samopoczucie i uczą empatii.

Nie znamy się na alpakoterapii i zostawiamy to ekspertom z "Koparki", ale potwierdzamy, że to działa. Wystarczy bowiem tylko spojrzeć na alpakę i od razu świat staje się lepszy.

Koledzy i współpracownicy alpak zapewniają, że sława nie uderzy im do głowy. Choć od wczoraj Natan i Minos przyćmili sławą wszystkich krajowych celebrytów, to zamiast bankietów i pozowania na ściankach nadal wolą towarzystwo swoich pacjentów.

Więcej o alpakoterapii można poczytać na stronach Ośrodka "Koparka".

Uprzedzając pytania informujemy, że ceny alpak kształtują się od 7 do 30 tys. złotych.

To jest ASZdziennik, ale alpaki naprawdę są super.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...