Nowy niedzielny hit w Polsce. Ravensburger wypuścił nostalgiczne puzzle z galeriami handlowymi

Puzzle z centrem handlowym to idealna rozrywka na niedzielę dla całej rodziny.
Puzzle z centrem handlowym to idealna rozrywka na niedzielę dla całej rodziny. Fot. Wikimedia Commons
Plac Świętego Piotra w 8000 kawałkach? 10 tysięcy uczestników maratonu w Nowym Jorku? Bezkresne niebo podzielone na 4 tysiące puzzli? Miliony Polaków mają od dziś nową puzzlową rozrywkę.


– Ravensburger, znany producent puzzli, zareagował na pustkę wywołaną zakazem handlu w niedzielę i wypuścił nostalgiczną serię z największymi polskimi galeriami handlowymi – dowiaduje się ASZdziennik.

W serii debiutują warszawskie Złote Tarasy, Galeria Mokotów, łódzka Manufaktura, wrocławska Galeria Dominikańska i trójmiejska Galeria Bałtycka. Jak twierdzi producent, zestawy pozwolą użytkownikom doświadczyć podobnych doznań co na weekendowych zakupach.

– Nasze układanki wymagają zarezerwowania całego dnia, zaangażowania całej rodziny, a próba zmieszczenia 4000-częściowej układanki na zwykłym stole w salonie przywoła wśród kierowców traumę parkowania tyłem na zatłoczonym parkingu – czytamy na stronie produktu.

Co ciekawe, na rynku oprócz standardowych wersji trafią wybrakowane wersje dla hardkorowców. Reklamowane hasłem "czy mogę być winna puźlika".

Puzzle są do kupienia w każdej dobrej księgarni Orlenu i w wybranych aptekach BP.

To jest ASZdziennik, ale... układalibyśmy;)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...