Jak w 5 minut zebraliśmy dowody na to, że portale w 2018 roku wciąż traktują kobiety jak mięso

Tak polskie portale traktują kobiety.
Tak polskie portale traktują kobiety. Fot. 123rf.com / Onet.pl / wp.pl / Gazeta.pl
Mamy 2018 rok. Tak przypominamy, bo polskie portale - Onet, WP czy Gazeta.pl najwyraźniej wciąż tego nie wiedzą i traktują kobiety jak przedmioty albo kawałki mięsa. No, chyba że akurat trwa akcja #MeToo, Czarny Protest albo inna prokobieca inicjatywa, pod którą fajnie się podłączyć.


Z okazji Dnia Kobiet pokazaliśmy niedawno, jak wyglądałyby polskie portale, gdyby taktowały mężczyzn jak kobiety. Może trochę wtedy przesadziliśmy, może wcale nie jest tak źle?

Jest.

Tak wyglądał fragment strony głównej Onetu wczoraj:

Sześć materiałów, z czego połowa mówi "patrzcie, jakie fajne dupy". Strój Roberta Lewandowskiego jakoś nie rozpalił wyobraźni. Annę Czartoryską-Niemczycką codziennie spotykają nieprzyjemności - nie wiemy jakie, ale podejrzewamy, że mogą się wiązać z czytaniem mediów internetowych.

Dziś ta sama sekcja portalu przedstawia się następująco:

Anna Mucha tym razem w prawym rogu, ale nadal ze świetnym ciałem. Dołączają do niej Kożuchowska z brązowymi włosami i bezimienna 24-latka, która ma przed sobą cudowną karierą przedmiotu seksualnego. Dalej Ciężarna Edyta i Cezary Pazura. Cezary Pazura i Ciężarna Edyta. I aktorki, które były na basenie bez makijażu, w strojach kąpielowych i, uwaga, w czepkach! SZOK. I Artur Szpilka, który nazywa narzeczoną "swoim pierdziochem".

No dobra, może na WP będzie lepiej...


Z tekstów Wirtualnej Polski dowiemy się z kolei, która Polka tańczyła w stringach i pończochach, jak bez makijażu wygląda Magda Mołek i kto pomaga Lewandowskiej, bo przecież nie Robert, w opiece nad córką. Poza tym trochę się gubią, bo piszą, że Doda skradła show na premierze Pitbulla, a za chwilę, że ktoś ją jednak przyćmił. TO JAK W KOŃCU BYŁO?
W części sportowej sami mężczyźni... a nie, są i kobiety! Piłkarki? Narciarki? Nie, to cheerleaderki bez twarzy.

No, dobra, ostatnia szansa, WP...

O, fajnie, jest więcej kobiet. Co prawda dwie to seksowne partnerki piłkarzy, ale jest i kobieta, która uprawia sport. Wrestlerka. Czy stoczyła ciekawą walkę? Doznała groźnego urazu? Nie. Kibice zobaczyli jej pierś.

Na pewno "portal Michnika" robi to lepiej...

W Gazeta.pl przeczytacie dziś o Mourinho, Horngacherze, Stochu, Małyszu i... najgorętszej tenisistce. Mamy wrażenie, że któryś element różni się od pozostałych. Eeee... oślizgły seksizm?

"Marzenie każdego mężczyzny" na koniec

Część plotkarska portalu stawia za to ważne pytanie: Czy pośladki Anny Muchy to najlepsze pośladki polskiego show-biznesu? W każdym razie każdy mężczyzna marzy, żeby je sobie pomacać. Na razie maca je polski portal.

Zastanawiacie się, czy wysilaliśmy się, żeby znaleźć te przykłady? No, cóż, zajęło nam to w sumie tak z 5 minut z przerwami na walczenie z mdłościami.

Dzięki, polskie portale. Fajny z was skansen.

To jest ASZdziennik, ale to #!@#!%! prawda.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie