Pogoda przestała udawać. Kształt mroźnego frontu nadchodzącego nad Polskę nie nadaje się dla dzieci

Synoptycy zapowiadają, że ciepłe, zapowiadające wiosnę, dni niedługo się skończą. Nad Polskę nadciąga przeraźliwie zimny front atmosferyczny. Sprawi on, że temperatura spadnie nawet do kilkunastu stopni na minusie. Synoptycy tłumaczą nie znajdują innego wytłumaczenia zachowania pogody niż czysta nienawiść do Polski.

– Mówiąc, że front nadciąga nad Polskę, nie mamy na myśli, że podąża w przybliżonym kierunku Polski albo że zmierza nad Europę Środkową, w tym Polskę. Nie, on namierzył nasz kraj i Polska jego jedynym celem – wyjaśniają meteorolodzy.

Wskazują także na fakt, że jeśli dobrze się przyjrzeć, to w liniach nadchodzącego niżu widać zarysy dłoni z wyprostowanym środkowym palcem. Co wyraźnie wskazuje na brak sympatii.

– Ciężko powiedzieć, czemu nienawiść pogody jest wymierzona akurat w nas. W każdym razie podejrzewamy, że tych kilka ciepłych dni, które teraz mamy, jest wyłącznie po to, żebyśmy jeszcze boleśniej odczuli weekendowe mrozy – mówią specjaliści. – To tak jakby mówiła "co, chcecie sobie pójść na spacer, pojeździć na rowerze? NIE MA!".

Synoptycy przewidują, że mróz potrzyma przynajmniej przez tydzień, a potem będzie wracał w każdy długi weekend.

Tak, włącznie z majówką.

To jest ASZdziennik, ale w weekend naprawdę będzie mróz.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...