Dramat kierowcy. Chce zatankować, ale na Orlenie wszyscy są zajęci sprzedawaniem butów i telewizorów

Fot. 123rf.com / Wikimedia Commons / Henryk Borawski
O odrobinę zrozumienia apeluje PKN Orlen do polskich kierowców, którzy chcieliby dziś zatankować swoje auta. Czas oczekiwania na obsługę w działach z benzyną może wydłużyć się średnio do 2 godzin i 40 minut. Wszystko za sprawą olbrzymiego zainteresowania promocją na lekkie obuwie wiosenne i telewizory 4K.


Nowa oferta Orlenu okazała się bowiem strzałem w dziesiątkę. By zaspokoić potrzeby klientów, pracownicy stacji paliw zostali tymczasowo delegowani do działów z obuwiem i elektroniką.

– Polacy stęsknili się za słońcem i pokochali naszą kolekcję casualowych tenisówek, które doskonale sprawdzą się zarówno na wiosennej miesięcznicy, jak i na lipcowej rekonstrukcji na polach Grunwaldu – zapewnia rzecznik koncernu w komunikacie. – Dla domatorów i fanów kina mamy zaś szeroką gamę telewizorów o rozdzielczości 4K Ultra HD, ma których paski TVP Info prezentują się lepiej niż kiedykolwiek.

Nieodpowiedzialnym kierowcom, którzy wylewają teraz swoje żale na Facebooku pisząc bzdury o paraliżach drogowych i o scenach rodem z Mad Maxa które jakoby miały rozgrywać się pod Łodzią, radzi zaś trzymać nerwy na wodzy.

– Na przyszłe niedziele apelujemy o więcej rozwagi i zdrowego rozsądku – podkreśla rzecznik spółki. – Polscy kierowcy wciąż czekają z tankowaniem do ostatniej chwili, a potem liczą, że paliwo kupią na pierwszej lepszej stacji benzynowej.

Jak ustalił ASZdziennik, większość kierowców pogodziła się już jednak z nową rzeczywistością. Posiadacze czterech kółek proszą władze Orlenu jedynie o wcześniejsze informowanie o przyszłych wyprzedażach konfekcji czy nabiału z odpowiednim wyprzedzeniem, by uniknąć tłumów i kupić bilety na komunikację miejską lub międzymiastową w PKP.

Rzecznik spółki zapewnia zaś, że w kolejnych gazetkach z promocjami Orlenu pojawi się specjalna kolumna z kalendarzem niedziel, podczas których będzie można kupić paliwo.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Pomysł: Andrzej Mazuruk / #ASZteam
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...