Dramat Joanny z Pomorza. Uwierzyła trenerce personalnej, że może być kim zechce i została jednorożcem

Fot. 123rf.com/materiały promocyjne
O wielkiej sile pozytywnego myślenia przekonała się 26-letnia Joanna z Pomorza. Kobieta przeczytała wszystkie wpisy na Facebooku znanej trenerki personalnej i naprawdę uwierzyła, że może być kim tylko sobie zamarzy.


Rzuciła więc wszystko i została jednorożcem.

Jeszcze tydzień temu Joanna miała nudną pracę w korpo, wysoki czynsz za mieszkanie i presję otoczenia na ułożenie sobie poważnego życia. Dziś z gracją cwałuje po tęczy między baśniowymi pastwiskami, a jej lśniącą od gwiezdnego pyłu grzywę podziwiają wszyscy od Equestrii po Narnię.

A wszystko zaczęło się od jednego filmu motywacyjnego Kasi Wolskiej, trenerki personalnej i ambasadorki Red Bull MOBILE.

– Wcześniej ludzie wmawiali mi, że nie dam rady, że powinnam porzucić marzenia i założyć profil na LinkedIn, że od jedzenia brokatu się nie lata – skarży się Joanna. – Mieli rację tylko co do tego ostatniego - dodaje.
"Miej w głębokim poważaniu to, co mówią inni!" – przeczytała pewnego dnia kobieta na profilu trenerki. I wtedy wreszcie przejrzała na oczy. Ja nie dam rady? No to patrzcie teraz – postanowiła sobie Joanna.

– Kasia uświadomiła mi, że potrzeba trochę chęci i pozytywnej energii, żeby obudzić w sobie wewnętrznego jednorożca – wspomina. – Albo żeby pobić swój rekord na 100 metrów, zacząć chodzić na aerobik, więcej czytać, wybierać lepsze seriale do oglądania w necie, zostać pegazem czy alpaką, no generalnie co kto lubi – dodaje.


Joanna dzięki dawce mocy od trenerki personalnej króluje teraz w pełnych różu i pasteli magicznych krainach mlekiem i nutellą płynących. I wszystkim poleca reżim treningowy, który ułożyła jej ambasadorka Red Bull MOBILE.

– Najpierw magia, potem grzywa – radzi tym, którzy chcieliby pogalopować w jej ślady.

To jest ASZdziennik dla Red Bull MOBILE – ENERGICZNY OPERATOR
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...