Sukces mądrego mężczyzny w Dzień Kobiet. W jednym zdaniu wytłumaczył Polkom, że są nienormalne

Fot. 123rf.com
Gdyby nie troska i pomoc mądrych mężczyzn, te bezradne istotki, którym w głowie tylko szminki i zakupy, nigdy nie poradziłyby sobie w życiu. Światły publicysta Eryk Mistewicz po raz kolejny łaskawie zniżył się do poziomu Polek i złożył im życzenia na Dzień Kobiet. Wreszcie wytłumaczył im, dlaczego są nienormalne.


– Duży szacunek dla normalnych polskich kobiet – napisał Mistewicz na Twitterze. – To Wasz dzień. I Wasze święto: normalnych, spokojnych, zdroworozsądkowych sojuszniczek mądrych mężczyzn, zwykle stoicie skromnie w tle decyzji facetów.

Jeżeli jesteś kobietą i intelektualnie nie ogarniasz tych męskich zabawek jak komputery, internet czy Twitter Eryka Mistewicza, poddajemy ci pomocną, męską dłoń i już tłumaczymy, w czym tkwi sukces ich autora.

Eryk Mistewicz potrzebował tylko jednego zdania, by wyjaśnić ci, że jesteś normalnym człowiekiem tylko na tyle, na ile potrafisz być miła, skromna, potulna i posłuszna decyzjom swojego męża, chłopaka, partnera, ojca lub wąsatego wuja czy Eryka Mistewicza.

Masz swoje zdanie, a może chcesz decydować o sobie i jak mówisz "nie" to myślisz "nie"? To naprawdę słodkie, ale nie nazywaj się wtedy normalną. I stań w cieniu pierwszego lepszego mężczyzny. Od razu lepiej, prawda?

Jak ustalił ASZdziennik, argumenty o wnoszeniu lodówki na czwarte piętro i o wykorzystywaniu nietrzeźwych nie znalazły się w miłych życzeniach Mistewicza tylko z powodu limitu znaków na Twitterze.

Ale coś nam mówi, że mężczyźni, którzy dołączyli się do życzeń Mistewicza, szybko to nadrobią.
To jest ASZdziennik. Tweet Eryka Mistewicza nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...