Dramat bezmyślnych rodziców. Pediatra z Warszawy obnażył na Fejsie całą ich/naszą głupotę

Fot. 123rf.com
Jak śmie wtrącać się w rujnowanie zdrowia cudzych dzieci?! Bezmyslni rodzice z całej Polski są oburzeni prowokacją, której na Facebooku dopuścił się pediatra z Warszawy. Lekarz okrutnie obnażył głupotę ojców i matek, którzy posyłają swoje chore dzieci w miejsca publiczne.

Wściekłość rodziców, którzy zdrowie swych dzieci mają gdzieś, wywołały słowa z wpisu zamieszczonego przez Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie. "Wasze dzieci są chore - niech zostaną w domach" - miał czelność doradzić głupim rodzicom "wspaniałomyślny" lekarz.
Pediatra śmie wymagać od bezmyślnych rodziców odrobiny przyzwoitości oraz - co gorsza - empatii. Internetowy hejter twierdzi, że wysyłając na karate córkę z różyczką, a na zajęcia z rysunku syna z wirusem grypy, stwarzają zagrożenie nie tylko dla swoich dzieci, ale też dla innych osób.

– Terefere – bezpardonowo odbiera atak okrutny rodzic z Warszawy. – Zuzia tak dzielnie znosi te 37,8 gorączki, że aż żal, żeby nie mogłaby pochwalić się anginą przed koleżankami!

– Naszemu Jasiowi zapalenie płucek nie straszne, nie będzie Big Pharma więzić naszych dzieci w domu – wtóruje wyrodny ojciec z Katowic. – Czytałem na grupie "Stop NOP", że bronchit-party doskonale wzmacnia odporność, więc zapisałem go też na basen, niech się dzieli!

Jak ustalił ASZdziennik, z obnażenia bezmyślnych rodziców przez pediatrę cieszą się jedynie krajowi antyszczepionkowcy.

Wreszcie wyszło bowiem na jaw, że mają w Polsce rzeszę sprzymierzeńców w walce o rujnowanie zdrowia dzieci.

To jest ASZdziennik. Jeżeli Wasze dzieci są chore - niech zostaną w domach.
Trwa ładowanie komentarzy...