Co dostaniesz w cenie 3500 zł za bilet na The Rolling Stones? Mamy szczegóły wszystkich pakietów!

Fot. eventim.pl/Wikimedia Commons
Zostały już tylko ostatnie bilety na lipcowy koncert The Rolling Stones w Warszawie. Najwyższy czas dowiedzieć się, za co tak naprawdę zapłaciliśmy. I co tracimy, jeżeli po zobaczeniu cen odklikaliśmy sobie na Fejsie, że oczywiście Stonesi są wielcy, że usłyszeć "Angie" na żywo byłoby mega, że to pewnie ostatnia trasa i w ogóle, no ale jednak jakoś nam tego dnia nie po drodze. No peszek.

Jak dotąd znaliśmy jedynie same ceny biletów na koncert The Rolling Stones w Warszawie. Teraz wiemy już, co wchodzi w skład każdego z pakietów.

1. Pakiet Standard, 395 zł, zawiera:

– pamiątkowy check-in na Facebooku w dniach 1 - 7 lipca lub 9 - 14 lipca 2018 w oryginalnej lokalizacji koncertu z 1967 roku
– wyjątkowy link do serwisu YouTube, na którym można poszukać sobie jakichś bootlegów czy coś (organizator nie zapewnia frazy do wyszukiwania)
– pierwszeństwo w zwinięciu się w kłębek, przykrycia kocykiem i smacznego wyspania się w czasie koncertu

2. Pakiet Premium, 670 zł, zawiera:

– limitowany PDF z setlistą do domowego wydruku na wysokiej jakości papierze o dużej gramaturze (organizator nie dostarcza wysokiej jakości papieru o dużej gramaturze)
– nieograniczony dostęp do listy znajomych z Instagrama, którzy 8 lipca wrzucą selfie z golden circle podpisane "a wy co, pewnie czekacie na Sheerana?"
– firmowane logo The Rolling Stones stopery do uszu doskonale tłumiące zachwyt kolegów po powrocie z koncertu

3. Pakiet Exclusive, 830 zł, zawiera:

– The Rolling Stones VIP Travel Pack, czyli playlista na Spotify z największymi przebojami wybranego cover-bandu The Rolling Stones na długi, samotny spacer wokół Stadionu Narodowego
– współrzędne geograficzne najbliższego Orlenu, bo 8 lipca to niedziela bez handlu
– aktualny "Tele Tydzień" z zakreślonymi czerwonym flamastrem hitami dnia na wieczór 8 lipca 2018 roku


4. Pakiet Diamond, 930 zł, zawiera:

– pakiet "Keith Richards Experience", czyli małpka 200 ml cytrynówki krajowej produkcji na pocieszenie (organizator nie pokrywa kosztów mandatu karnego za spożywanie pakietu w miejscu publicznym)
– smycz dla psa z hasłem "Gimme Shelter", bo tylko na jego towarzystwo możesz tego dnia liczyć
– bezpłatny odsłuch szlagieru "Africa" grupy Toto, bo serio – ta piosenka się nie starzeje i zasługujesz chociaż na tyle

5. Platinum, 1950 zł, zawiera:

– prywatny leżak na plaży przy Moście Poniatowskiego w Warszawie przy samym Stadionie Narodowym (w przypadku złych warunków pogodowych impreza odbędzie się na Placu Zbawiciela)
– czasowy indywidualny dostęp do reprodukcji biletu na koncert The Rolling Stones w Warszawie na czas wykonania jednego (1) selfie z hasztagiem #DziękujęMick
– ten taki kawałek biletu, który zawsze odrywają przy kontroli na bramkach, do wyczerpania zapasów

6. Pakiet Ultra Exclusive No Filter Angie Platinium Early Satisfaction Entrance VIP Only Prestige, 3500 zł

– bilet na koncert The Rolling Stones na Stadionie Narodowym w Warszawie.

To jest ASZdziennik. Który pakiet macie?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...