Dramat "Pożaru w Burdelu". Chciałby zapomnieć, co robił w TVN, ale ponoć ktoś to nagrał

Fot. 123rf.com
Kto to widział, żeby tydzień zaczynać od grubej balangi?! Z ciężką głową i wielkim moralniakiem obudził się dziś rano "Pożar w Burdelu". Najchętniej wymazałby z pamięci wszystko, co działo się od pierwszej kolejki w TVN-ie. Niestety: po sieci krąży już filmik, na którym dokładnie widać, co odstawiał podczas "Fabryki Patriotów".


"Pożar w Burdelu" miał wyskoczyć do TVN-u na jeden, góra dwa żarciki z prawicy. To, co miało być tylko małą satyrą na "dobrą zmianę" dla rozluźnienia, szybko zamieniło się w regularny, wyniszczający melanż. Wszystko zarejestrowała kamera. Widzowie, którzy mieli odwagę obejrzeć kompromitujące nagranie z imprezy, są zniesmaczeni.

– Przy takim stężeniu gwiazd TVN-u nawet ja bym odpadł, a codziennie w jednym ciągu oglądam Olejnik, "Na Wspólnej" i "Milionerów" – łapie się za głowę lewak z Warszawy. –To już nie zabawa, tu zaczyna się już autodestrukcja.

– Po pierwsze: nie mieszaj – przypomina złotą zasadę wprawionych imprezowiczów widz TVN-u z Krakowa. – Jak zobaczyłem ten ich remiks Ostaszewskiej, Wisłockiej, Szyszki, Trumpa, Hazana i plejady lewicowych elit w loży, to od razu było jasne, że ta impreza nie skończy się dobrze.
Na filmie wyraźnie widać, jak "Pożar w Burdelu" od początku ma duże problemy utrzymaniem pionu. Zatacza się między monologami Stuhra a piosenką o płodach, obija się o żarty na temat antysemityzmu.

– Na początku myślałem, że chcą tylko popisać się przed KOD-em i udają totalnie nawalonych, ale potem do mnie dotarło, że to wcale nie jest śmieszne – przyznaje jeden z widzów. – Smutno było patrzeć, co ogólnopolska antena robi z ludźmi.

Zgodne jak nigdy dotąd środowiska widzów TVN-u i TVP Info wiedzą, że muszą zrobić wszystko, by nie dopuścić do powtórki.

Dosłownie.

Zaapelowały już do TVN-u, by zlitował się nad "Pożarem w Burdelu" i nie emitował powtórek "Fabryki Patriotów".

To jest ASZdziennik. "Fabryka Patriotów" nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...