List gończy za "Pożarem w burdelu". Za zbrodnię sprofanowania Katarzyny Nosowskiej w TVN

Katarzyna Nosowska w "Pożarze w burdelu". Pomścimy cię, Kasia!
Katarzyna Nosowska w "Pożarze w burdelu". Pomścimy cię, Kasia! Fot. TVN
"Farbryka patriotów" czyli spektakl hipsterskiego Pożaru w burdelu na antenie TVN w kilka minut po premierze stał się wielkomiejską "Koroną królów", z podobnym poziomem zażenowania i dysonansu poznawczego spowodowanego zderzeniem scenariusza z telewizyjną rzeczywistością. Czy było tragicznie? Nie zawsze. Ale jednego nie można twórcom wybaczyć. Sprofanowania Katarzyny Nosowskiej.

- Prokuratura wydała list gończy za twórcami "Fabryki patriotów". Śledczy chcą znaleźć winnych sprofanowania humoru Katarzyny Nosowskiej i dowiedzieć się, jakim cudem jej nieśmieszna wersja trafiła do spektaklu - dowiaduje się ASZdziennik.

Katarzyna Nosowska oprócz tego, że jest genialną artystką, wokalistką i tekściarką, jest też najjaśniejszą antygwiazdą Instagrama, której krucjatę wyśmiewania celebryckiej Polski opiewaliśmy nie raz w ASZdzienniku.
To samo, genialnie przerysowane wcielenie Katarzyny Nosowskiej pojawiło się też w "Fabryce Patriotów". Niestety już nie genialny skrót, a rozwleczony monolog o ego gwiazd, najciemniejszym tunelu ciała Michała Piróga i kocie Jarosława Kaczyńskiego.

- Agnieszka Chylińska, która odłożyła ego na półkę, pozbawiona tego jedynego dociążającego elementu unosi się w tej chwili w kierunku Marsa, stąd jej nieobecność - perorowała sprofanowana przez Pożar Katarzyna Nosowska (całość na Player.pl od 7:22), a jej fani poprzysięgali wtedy zemstę na TVN i burdeltacie. Stąd wziął się wniosek o ściganie.

W sprawie, w której ASZdziennik będzie oskarżycielem posiłkowym.

To jest ASZdziennik, ale CO ZROBILIŚCIE Z NOSOWSKĄ???
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...